Muzeum českého granátu: Vstupenka na výstavu unikátních šperků a předmětů Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další variantu vstupné dospělí
150 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

1× vstupenka do Muzea českého granátu pro dospělou osobu 

Platnost voucheru:

Od 7. 11. do 28. 2. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace není třeba. Platný kód voucheru slouží jako vstupenka. Pro rychlejší ověření kódu doporučujeme, abyste si voucher vytiskli.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Muzeum Českého granátu

Karlova 8, Praha - Staré Město

Dnes otevřeno 10:00–21:00
24. 12. 10–13 h / 25. 12. a 26. 12. Zavřeno / 31. 12. 10-19 h / 1. 1. 2017 Zavřeno

Není granát jako granát. S českým granátem nikdy nevybouchnete a zaručeně zazáříte.

Až se budete procházet zimní Prahou a zamáváte zmrzlým sochám na Karlově mostě, udělejte si malou odbočku a navštivte Muzeum českého granátu. Nejenže vám tu rozmrznou tváře i nosy, ale také se pokocháte pohledem na jedinečnou expozici šperků a předmětů, které jsou zdobené výhradně českými granáty. 

Ke vstupence pro dospělou osobu dostanete vstup pro dítě do 15 let zdarma, tak dorazte s celou rodinou a ukažte dětem typický příklad zručnosti a seznamte je se zpracováním granátu. 

O výstavě

Kolekce představuje ucelený průřez šperkařstvím od raných dob, kdy se český granát začal při výrobě šperků používat, až do počátku dvacátého století.

Muzeum českého granátu vám také představí historii těžby granátů v českých zemích. Seznámíte se s lokalitami a technologiemi těžby českých granátů, způsoby jejich broušení a dalšího zpracování. K vidění je například starý brus z poloviny 18. století. Dozvíte se něco o energetických účincích českých granátů a jejich léčebné síle.

V muzeu jsou k zakoupení originální dobové šperky zdobené českými granáty včetně certifikátu jejich původu a pravosti. Na památku si můžete také vybrat některý z mnoha originálních upomínkových předmětů. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace není třeba. Platný kód voucheru slouží jako vstupenka. Pro rychlejší ověření kódu doporučujeme, abyste si voucher vytiskli. 

Děti

Děti do 15 let zdarma.