Pozvánka na lezbu: 3 vstupy na lezeckou stěnu včetně vybavení

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

  • 3 vstupy na lezeckou stěnu včetně lezeckého vybavení 

Platí do:

31. 3. 2017

Omezení:

Po předložení čísla voucheru obdržíte permanentku platnou 1 rok na 3 časově neomezené vstupy na lezeckou stěnu včetně veškerého lezeckého vybavení. Tato permanentka je přenosná, může na ni přijít více osob najednou. Nezahrnuje instruktora a nevztahuje se na lezecké kurzy. Nabídka je vhodná pro všechny, kteří již mají osvojené základy lezení a chtějí si zalézt bez pomoci instruktora pouze se svým lezeckým parťákem. Osoba, která vás bude jistit, vstup neplatí. Pokud nemáte spolulezce, můžete využít samojisticí zařízení.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Po předložení voucheru na recepci vám bude vystavena permanentka na 3 vstupy včetně vybavení, kterou můžete následně ihned využít.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Komec – Sportovní areál Komárov

Hněvkovského 62c, Brno – Komárov

Dnes otevřeno 10:00–22:00
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vemte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště

Lezu! – Jistím! – Sedám! – Beru! Sílu přátelství nejlépe prověříte během společného lezení.

Otestujte svou obratnost a mrštnost na nové lezecké stěně v Brně Komárově. Přijďte třikrát kdykoliv během roku, sami nebo ve dvou. Vybavení vám zapůjčí na místě.

Nabídka je vhodná pro všechny, kteří již mají osvojené základy lezení a chtějí si zalézt bez pomoci instruktora pouze se svým lezeckým parťákem. Osoba, která vás bude jistit, vstup neplatí. Můžete se v lezení střídat. Pokud nemáte spolulezce, můžete využít samojisticí zařízení.

Stěna nabízí 60 různých cest s obtížností 3 až 8b, které vytvořili přední brněnští lezci. Užijete si drsné převisy, „kolmáče“ i lehce naklopené profily vhodné pro začátečníky. Lézt lze venku i vevnitř, součástí stěny je také cvičný polygon sloužící k tréninku pro práci ve výškách.

V centru najdete hezké zázemí vonící novotou s moderními šatnami, sprchami i WC. Pobyt v centru zpříjemní výkonná klimatizace a podlahové vytápění.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Po předložení voucheru na recepci vám bude vystavena permanentka na 3 vstupy včetně vybavení, kterou můžete následně ihned využít. 
Storno podmínky

Nevyužité vouchery propadají.

Hodnocení podniku

4,9/5 dle 16 hodnocení
4 2
3 0
2 0
1 0
Lucie

Vsechno

21. 12. 2016
Jan

Ochota, přístup a instruktor naučil vše potřebné, ochotný

Neni co

26. 11. 2016
Zuzana

Přístup

24. 11. 2016
Jana

přátelský přístup

21. 11. 2016

Všechna hodnocení