Lyžovačka v italském Bormiu: Doprava, skipas a horský hotel s polopenzí

22 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Bormio
1 osoba, 5 dní (2 noci)
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Ambassador***
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblasti Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 24. 11. 2016.
Ukončeno 4 590 Kč
Ukončeno 5 190 Kč
Ukončeno 5 190 Kč
Ukončeno 5 390 Kč
Ukončeno 5 390 Kč
Ukončeno 6 090 Kč
Ukončeno 5 990 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno 6 790 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno 6 790 Kč

Slyšeli jste ten šramot? To se vaše lyže probírají z dlouhého letního spánku a začínají se nedočkavě vrtět. Je čas vyrazit!

Popadněte lyže a hůlky, sedejte do autobusu a hurá do hor! CK České Kormidlo vás doveze až do Bormia,  jedné z nejoblíbenějších oblastí v Itálii, kde se ve dvou ubytujete na dvě noci v parádním horském hotelu a dny prožijete na super svazích. Skipas máte v ceně.

Lyžařský ráj

Bormio je starobylé město s kamenným centrem a lyžařsky velkolepou horou Cima Bianca v zádech. Moderní lanovky zajišťují rychlý výjezd z 1200 do 3000 metrů, přičemž spleť členitých, středně těžkých tratí nabízí nespočet variant sjezdu do mezistanice nebo až do města.

Noci v horském stylu

Po dni na svahu vás čeká příjemné zázemí horského hotelu Ambassador, který stojí u lanovky Bormio Chiuk a Bormio 2000, jen 400 metrů od centra. V pokoji se zahřejete ve vlastní koupelně, kde najdete i fén, cennosti uschováte do trezoru a pokud budete mít chuť na trochu lenošení, zapnete telku. Většina pokojů také disponuje balkonem, který ovšem nelze rezervovat předem.

Polopenze, která dodá sílu

Každý lyžař se potřebuje pořádně posilnit, aby mu to na svahu pěkně svištělo. Vy máte v ceně balíčku polopenzi, která zahrnuje snídaně formou bufetu a servírované večeře o třech chodech, jejichž součástí je i salátový bufet. Nápoje si můžete dokoupit.

K vybavení hotelu patří bar,  čítárna, úschovna lyží, sluneční terasa a za příplatek můžete využít Wi-Fi. Pokud s vámi cestují i malí dobrodruzi, užijí si spoustu legrace v dětském koutku.

Důležité upozornění k nástupním místům.

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Hodnocení podniku
4,2/5 (5 152 hodnocení)
Jak uplatnit
  • Před zakoupením voucheru: pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Ambassador je to v hotelu – mohou ale nastat výjimky.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Za příplatek 400 Kč lze využít nástupní místa Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov (platí pro období od 12. do 23. 12. 2016 a od 1. 2. do 23. 3. 2017).
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK. V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat.
  • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Chybí vám nějaké další informace?

4 Zeptejte se nás na cokoliv

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 152 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hhada

Vše se mi líbilo, kouzelná příroda, sjezdovky upravené, ubytování odpovídalo tomu co bylo nabízeno, jídla dostatek

22. 2. 2018
Oksana

Všechno

21. 2. 2018
Tereza

Mizerná organizace (řidič autobusu ani nevěděl, kde zaparkovat), dost neprofesionální průvodce. Velice špatný servis.

19. 2. 2018
Šimon

Poměr cena/kvalita :)

Hotel spíše pro méně náročné.

16. 2. 2018
Jana Anna

Velmi příjemný hotel, terasa s výhledem na jezero, dokonalé večeře o pěti chodech.

Lyžařský areál je v sousední obci vzdálené 5 km, je nutné dojíždět, zastávka skibusu je od hotelu celkem daleko.

13. 2. 2018
Marcela

Poděkování celému týmu cestovní kanceláře, a hlavně delegátce Veronice za nadmíru spokojenou dovolenku (náhradní lyžování v Tarvisiu bylo také super :-))

9. 2. 2018
Petra
9. 2. 2018
Petr
7. 2. 2018
Svatopluk

Sjezdovka skvělá škoda že byla zavřená Slovinska strana, strava dostačující voda na pokoji teplá, sauna skvělá

Málo teplo na pokoji špatně se sušily vlhké věci

6. 2. 2018
Mrkev11

Lokalita super, hotel pěkný, personál příjemný, domluva snadná s CK

Večeře mohla mít méně chodů a větší porce.

5. 2. 2018
Anonym
30. 1. 2018
Lucie

Přímo nádhera, velmi milá průvodkyně, spousta času na prohlídku města a ochutnávku všeho

Na prohlídku města bylo 9 hodin, což se super ale po 5 hodinách jsme měli vše prošlé a byla nám už zima a neměli jsme co dělat, tak doporučuji si vzít více peněz a zajít si někam posedět

28. 1. 2018
Václav

Lyžování super

Jídlo! Blafy, formou low cost!!!

27. 1. 2018
Anonym
25. 1. 2018
Anonym

Nadstandartní ubytování s výbornou kuchyní. Hotel je umístěn na klidném místě u jezera.

22. 1. 2018
Ivo

Pohodový mladý průvodce – počasí vyšlo, nikdo se neztratil a v pohodě dojeli zpět dom :)

20. 1. 2018
Lenka

Pan delegát naprosto úžasný. Velmi jsme s ním byly spokojení

20. 1. 2018
Lucie
11. 1. 2018
Jana
9. 1. 2018
Jana
9. 1. 2018