Lyžovačka v italském Bormiu: Doprava, skipas a horský hotel s polopenzí

Tuto nabídku již nelze koupit.

Termín:

Pá 2. 12. – Út 6. 12. 2016

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Ambassador***
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblasti Bormio + Santa Caterina + San Colombano
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 24. 11. 2016.

Podmínky uplatnění:

  • Před zakoupením voucheru: pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Ambassador je to v hotelu - mohou ale nastat výjimky.
Více informací jak uplatnit voucher

Dovolená bez starostí? Zajistíme!

Pojišťujeme vás zdarma pro případ, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí po objednávce vyplnit formulář.

Smlouvy a dokumenty:

Všeobecné smluvní podmínky

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes zavřeno
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Slyšeli jste ten šramot? To se vaše lyže probírají z dlouhého letního spánku a začínají se nedočkavě vrtět. Je čas vyrazit!

Popadněte lyže a hůlky, sedejte do autobusu a hurá do hor! CK České Kormidlo vás doveze až do Bormia, jedné z nejoblíbenějších oblastí v Itálii, kde se ve dvou ubytujete na dvě noci v parádním horském hotelu a dny prožijete na super svazích. Skipas máte v ceně.

Lyžařský ráj

Bormio je starobylé město s kamenným centrem a lyžařsky velkolepou horou Cima Bianca v zádech. Moderní lanovky zajišťují rychlý výjezd z 1200 do 3000 metrů, přičemž spleť členitých, středně těžkých tratí nabízí nespočet variant sjezdu do mezistanice nebo až do města.

Noci v horském stylu

Po dni na svahu vás čeká příjemné zázemí horského hotelu Ambassador, který stojí u lanovky Bormio Chiuk a Bormio 2000, jen 400 metrů od centra. V pokoji se zahřejete ve vlastní koupelně, kde najdete i fén, cennosti uschováte do trezoru a pokud budete mít chuť na trochu lenošení, zapnete telku. Většina pokojů také disponuje balkonem, který ovšem nelze rezervovat předem.

Polopenze, která dodá sílu

Každý lyžař se potřebuje pořádně posilnit, aby mu to na svahu pěkně svištělo. Vy máte v ceně balíčku polopenzi, která zahrnuje snídaně formou bufetu a servírované večeře o třech chodech, jejichž součástí je i salátový bufet. Nápoje si můžete dokoupit.

K vybavení hotelu patří bar, čítárna, úschovna lyží, sluneční terasa a za příplatek můžete využít Wi-Fi. Pokud s vámi cestují i malí dobrodruzi, užijí si spoustu legrace v dětském koutku.

Důležité upozornění k nástupním místům.

Další informace

  • Před zakoupením voucheru: pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Ambassador je to v hotelu – mohou ale nastat výjimky.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Za příplatek 400 Kč lze využít nástupní místa Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov (platí pro období od 12. do 23. 12. 2016 a od 1. 2. do 23. 3. 2017).
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK. V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat.
  • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.