Dovádění na italských sjezdovkách s dopravou, polopenzí a 3denním skipasem

Tuto nabídku již nelze koupit.

Termín:

Po 27. 3. – Pá 31. 3. 2017

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Urri***
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Aprica
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 24. 11. 2016.

Podmínky uplatnění:

  • Před zakoupením voucheru: Pokud si chcete být 100% jisti dostupností daného termínu, ověřte si volnou kapacitu na tel. 511 444 355. Volejte od pondělí do pátku od 8:30 do 17:00. 
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu brno@ceskekormidlo.cz nebo tel. 511 444 355.
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména a data narození cestujících, telefon, nástupní místo a kódy voucherů. 
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou v režii lyžařského střediska.
Více informací jak uplatnit voucher

Dovolená bez starostí? Zajistíme!

Pojišťujeme vás zdarma pro případ, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí po objednávce vyplnit formulář.

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes zavřeno
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Po horách můžete chodit, běhat a dokonce i šplhat. Lyžování nebo řádění na prkně vás ale bude bavit mnohem víc.

Naskočte do autobusu na jednom z 8 nástupních míst po celé republice a vydejte se s CK České Kormidlo za pravými zimními radovánkami do oblíbeného zimního střediska Aprica v malebné Lombardii. Stačí si vybrat termín a začít se těšit!

V balíčku máte 2 noci v příjemném hotýlku Urri***, polopenzi i 3denní skipas, díky kterému můžete na 50 kilometrech perfektně upravených sjezdovek řádit jak je libo. Ve své kůži tu budou začátečníci i zkušení lyžaři – v oblasti Aprica je totiž 28 kilometrů modrých, 14 kilometrů červených a 8 kilometrů černých sjezdovek. Vozit vás na ně bude celkem 18 lyžařských vleků.Do centra městečka to z hotelu budete mít 250 metrů, ke skibusu jen 50 metrů. 

Pohodlné dvoulůžkové pokoje & chutná polopenze

Na 2 noci se zabydlíte v pěkném dvoulůžkovém pokojíku s možností až 2 přistýlek. Pokoj disponuje vlastní koupelnou, ve které nechybí ani ručníky, ani fén. Samozřejmostí je satelitní telka, telefon a možnost připojit svého elektronického mazlíka na wi-fi. Většina pokojů má navíc balkón s hezkým výhledem, pokoj s balkónem nelze rezervovat.

V břiše vám tu kručet rozhodně nebude. Ráno se posilníte výbornou bufetovou snídaní a po náročném dni na svahu přijde vhod 3chodová večeře se salátovým bufetem. Ráno máte nápoje v ceně, večer se hradí zvlášť.

Zaplavte si v bazénu a odpočívejte ve wellness

Že se na hory nejezdí jenom sportovat, ale také odpočívat, to možná už víte. Proto po lyžování načerpejte síly v blízkém krytém bazénu či ve wellness centru, které se pyšní dvěma bazény, dětským bazénkem, 4 saunami, tureckými lázněmi, vířivkou a kosmetickým i masážním salonem.

Vstupné do bazénu pro dospěláky stojí 5,4 €, pro děti od 5 do 12 let 4 €. A špunti do 5 let to tu mají úplně zadarmo. Vstupné do wellness centra stojí 12 €, kombinace bazénu a wellnessu 15 €.

Důležité upozornění k nástupním místům

Upozornění k příjezdovému a odjezdovému dnu

Další informace

  • Před zakoupením voucheru: Pokud si chcete být 100% jisti dostupností daného termínu, ověřte si volnou kapacitu na tel. 511 444 355. Volejte od pondělí do pátku od 8:30 do 17:00. 
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu brno@ceskekormidlo.cz nebo tel. 511 444 355.
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména a data narození cestujících, telefon, nástupní místo a kódy voucherů. 
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou v režii lyžařského střediska. 
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas. 
  • Povinná pobytová taxa asi 1 €/osoba/den. Platí se na místě. 
  • Cestovní pojištění. 
  • Místenka do autobusu za 150 Kč/osoba. V případě zájmu na vyžádání u pracovníka CK.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK. V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.