Nabídku Vstupenka na Gigoloshow skupiny Gladiators mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Víc než pouhá dámská jízda: Vstupenka na hýřivou Gigoloshow skupiny Gladiators

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

1 vstupenka na Gigoloshow skupiny Gladiators

  • termín: 27. října 2016 od 19.00 do 21.30 
  • místo: Carioca Cabaret, Václavské náměstí 

Platí do:

27. 10. 2016

Podmínky uplatnění:

Uplatnění voucheru: Rezervace není třeba. Kód voucheru slouží jako vstupenka na akci.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Carioca CABARET

Václavské náměstí 4, Praha

Proč sedět doma s tabulkou čokolády a házet očkem po svalovcích na televizní obrazovce, když můžete scény ze svých oblíbených filmů vidět na živo se sklenkou vína v ruce?

Naplánujte si na čtvrtek 27. října vzrušující dámskou jízdu, které budou ostatní zážitky sahat stěží po kolena. Dnešní voucher proměníte za 1 vstupenku na jedinečnou Gigoloshow, při které se vám v luxusním podniku Carioca Cabaret na Václaváku předvede pánská skupina Gladiators. A pozor, dámy, tahle akce už se opakovat nebude!

Na vlastní oči (a možná i kůži) zažijete scénky z populárních filmů. Na své si tu přijdou fanynky Padesáti odstínů šedi, Chirurgů i Základního instinktu. A protože si Gladiátoři řekli, že obyčejných ladies párty bylo za posledních pár let až až, těšte se na skutečně vzrušující show bez servítek. Všichni vystupující mají zkušenosti s povoláním gigola a jenom vám prozradí a ukážou, jak probíhá jejich dostaveníčko s klientkou, která může mít vskutku netradiční přání a představy. 

V Carioca Cabaretu zažijete mámivou atmosféru podobnou pařížskému Moulin Rouge. Ačkoli show začíná v sedm večer, jeho dveře se vám otevřou už o hodinku dřív – to abyste si mohli zabrat dobré místo a dát si sklenku vína na kuráž.  

Kalkulace ceny

Další informace

Uplatnění voucheru: Rezervace není třeba. Kód voucheru slouží jako vstupenka na akci.