Men Strip Show

3,3 / 5 (98 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Show byla velmi dobrý, pobavily jsme se. :-)“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.striptyzostravarocky.cz
rockystrip@post.cz
+420 737 978 797

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Zábava a volný čas

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Men Strip Show

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana
16. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marcela

Vtipné, na úrovni, po půlnoci lepší zábava, než do půlnoci.

Bylo narváno a nebylo moc vidět na účinkující

7. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
ilona

Absolutne nevyhovujici male prostory, panove sami nepredvedli nic, jen vytahovali divacky z publika. Mohu srovnavat s jinou skupinou, tohle bylo dle naseho nazoru pod uroven.

27. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Was

s kamarádkami jsme asi po 20 minutách odešly

Vím, že to není chyba slevomatu, ale tahle „show“ byla vážně špatná. „Hlavní“ striptér, který moderoval večer, neustále propagoval jakési údajně luxusní italské parfémy. Na začátku o ně dokonce vyhlásil tombolu a dotěrně se snažil nám lístečky do soutěže vnutit, kus za 20 Kč. Celá show spočívala v tom, že si striptéři mezi divačkami vybírali „oběť“, která pak byla usazená na židli a samozřejmě kolem níž se vše odehrávalo. Já i kamarádky jsme se modlily, aby nepřišel pro nás. Některé pózy byly vůči dámám podle mého názoru až urážlivé. Třeba, když kypřejší dámě na židli přes tričko třepal ňadry, další sahal do výstřihu, jedné sundal podprsenku, … Navíc bylo na minipódium (vyrobené ze svázaných bas od piva) špatně vidět. Nebylo to dobře vyřešené.
Chápu, že mnohým taková akce může vyhovovat. Já i dvě mé kamarádky bychom však příště ocenily přesnější popis události. Protože vědět, co se bude dít, tak na akci určitě nejdeme. Představovaly jsme si spíše nějaké mužné taneční-svlékací výstupy na hudbu, bez neustálé přítomnosti ženy na ústřední židli.

Jak říkám, asi po 20 minutách jsme odešly.

Vyjádření partnera
Men Strip Show Před 2 roky

Zdravím vás, před akcí jsem vám jednou nabídl možnost si koupit lísteček do tomboly za pouhých 20kč. ceny věnovala firma s parfémy. Lísteček si nikdo kupovat nemusel ani nebyl nikomu nucen, ale prodalo se jich dost takže asi byl velký zájem o ceny v tombole.
Ano naše show je zábavná ve spojení s ženamy na židli. Aby byla větší show jsou právě zapojeny slečny do vystoupení kdy pomáhají tanečníkovi sundávat věci a kostýmy. To se dělá na každé show i v zahraničí (koukněte na youtube).
Nikdo nikoho nenutí aby šel na pódium. Pokud žena nechce tak ji tanečník nechá. Je hodně slečen,které se chtějí sami zúčastnit show na pódiu.
Je zvláštní že si všímáte z čeho je vyrobené pódium :-)
Ano máte pravdu, že mnohým takové akce vyhovují. Nikdo vás nenutí abyste příště šly. Musíte si vybrat jiný druh zábavy, aby jste byly spokojené.
Hezký den vám přeje Rocky

14. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Podnik byl moc malý, na tuto akci

13. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)