Pošlete chloupky na hodně dlouhou dovolenou díky trvalé epilaci

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Horní ret
Ukončeno
139 Kč
223 zákazníků

V ceně varianty:

 • 1× trvalá epilace horního rtu diodovým laserem
 • Délka ošetření 5–30 minut dle rozsahu ošetřované oblasti 

Platí do:

31. 3. 2017

Omezení:

V případě zakoupení více voucherů je nutné si do konce jejich platnosti rezervovat alespoň 1 ošetření. Následně vám bude vystavena permanentka s platností dalších 6 měsíců.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Termín si zamluvte předem prostřednictvím rezervačního systému nebo na tel. 776 020 203 případně e-mailem na provisage@seznam.cz (do e-mailu uveďte vámi preferované dny v týdnu a vaše časové možnosti). 
 • Doporučuje se včasný příchod alespoň 5 minut předem, čas pro ošetření je předem vyhrazený.
 • Doporučení: Pro maximální efekt doporučujeme, aby měly chloupky v době ošetření velikost max. 2 mm, proto si dané partie 1 až 2 dny předem oholte.
 • V případě zakoupení více voucherů absolvujte do konce jejich platnosti alespoň jedno ošetření, na kterém odevzdáte všechny vaše vouchery, na jejichž základě vám bude vystavena permanentka s platností dalších 6 měsíců.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Pro visage – laser clinic

Budečská 793/1, Praha - Vinohrady

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Plán oholit si ráno nohy zas o chloupek nevyšel?

Navštivte odbornou kliniku PRO visage a zbavte se nechtěných chloupků jednou provždy. Klinika disponuje nejnovější generací přís­troje, který účinně odstraní chloupky i z těch nejnedostupnějších míst a je vhodný pro všechny fototypy pleti.

Všechny chloupky na těle nerostou rovnoměrně, proto je potřeba zákrok opakovat přibližně 4–6×. Ideální rozestup mezi jednotlivými procedurami je 4 týdny.

Průběh ošetření

Doporučené pokyny po laserové epilaci

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Termín si zamluvte předem prostřednictvím rezervačního systému nebo na tel. 776 020 203 případně e-mailem na provisage@seznam.cz (do e-mailu uveďte vámi preferované dny v týdnu a vaše časové možnosti). 
 • Doporučuje se včasný příchod alespoň 5 minut předem, čas pro ošetření je předem vyhrazený.
 • Doporučení: Pro maximální efekt doporučujeme, aby měly chloupky v době ošetření velikost max. 2 mm, proto si dané partie 1 až 2 dny předem oholte.
 • V případě zakoupení více voucherů absolvujte do konce jejich platnosti alespoň jedno ošetření, na kterém odevzdáte všechny vaše vouchery, na jejichž základě vám bude vystavena permanentka s platností dalších 6 měsíců. 
Storno podmínky
 • Zrušení rezervace je možné nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.
 • V případě pozdního příchodu o více než 10 minut ošetření propadá.

Hodnocení podniku

Pavla

Nadstandardní a milý přístup, slečna se mě ujala dříve než ve stanovený čas. Poctivě odvedená práce, veškeré dotazy zodpovězeny.
Prostředí podniku je moc pěkné, elektronická rezervace bez problémů. Tohle byla druhá procedura a úbytek chloupků je znát, už se těším na další návštěvu :)

Nelze nic vytknout :)

14. 9. 2016
Anna

prostředí
přístup personálu
kvalitní služba

8. 9. 2016
radka

Super výsledek, chloupky v podpaží rostou mnohem méně už po první návštěvě. Procedura je celkem nepříjemná, ale dá se to snést. Navíc slečna byla moc milá.

29. 9. 2016

Všechna hodnocení