Naučte se italsky: Zábavný semestrální kurz pro všechny úrovně Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

Semestrální kurz italštiny

  • 15× 90minutová lekce
  • materiály k výuce

Kurzy začínají v týdnu od 26. 9. 2016. 

Platnost voucheru:

Od 7. 9. do 26. 9. 2016

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Do kurzu se zapište co nejdříve prostřednictvím formuláře, tel. 724 552 848, e-mailem belpaesecz@gmail.com nebo osobně.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jazyková škola Bel Paese

Chrudimská 2267/3, Praha - Vinohrady

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří

Může se zdát, že v italštině je důležitá zejména živá gestikulace, ale abyste se skutečně dorozuměli, je dobré ji proložit i správnými větami.

Naučte se libozvučný a vášnivý jazyk v jazykové škole s domácím prostředím Bel Paese, která se na italštinu a Itálii přímo zaměřuje. Svými znalostmi můžete ohromit už na příští služebce nebo dovolené.

Semestrální kurzy začínají v týdnu od 26. 9. 2016 a provedou vás jimi zkušení lektoři z řad českých i rodilých mluvčích. Čeká vás celkem 15 lekcí, v nichž budete zejména mluvit, mluvit a mluvit, čímž si jazyk velmi rychle zažijete a opravdu i užijete. Výuka je zábavná, proložená hrami, efektivní a díky malým skupinkám osobní.

V nabídce jsou kurzy všech úrovní, od začátečníků a falešných začátečníků přes mírně pokročilé až po pokročilé studenty. Připraven je i speciální kurz Konverzace s Italem, kde proberete všelijaká zajímavá témata, a v kurzu Italština pro děti dostanou prostor i malí žáčci. Všechny podzimní lekce najdete v rozvrhu. Tak arrivederci a v září ve škole! 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Do kurzu se zapište co nejdříve prostřednictvím formuláře, tel. 724 552 848, e-mailem belpaesecz@gmail.com nebo osobně.