Podzim i vánoční trhy v Praze: Pohodový víkend s polopenzí pro dva Poprvé na Slevomatu

Termín:

V období od 5. 9. do 31. 3. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně:

Pro 2 osoby na 3 dny (2 noci)

  • 2× Ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji v kategorii A 
  • 2× Snídaně (výběr ze 2 menu + nápoj) pro 2 osoby
  • 2× Večeře (polévka, výběr z menu + nápoj) pro 2 osoby
  • Parkování a Wi-Fi 

Strava:

Polopenze

Omezení:

Pobyt je možný pouze ve dnech pátek – neděle. Voucher nelze využít od 22.12.2016 do 10.1.2017.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace provádějte v dostatečném předstihu na info@hotelcham.cz nebo na tel. 732 204 094.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Hotel Cham

Libušská 37/181, Praha - Libuš, ze stanice Metra Kačerov na bus 113 vystoupit stanice Na Zvoničce a 70 m po směru autobusu

Check in od 12:00 – Check out do 11:00
Ubytování nonstop s noční recepcí a hlídaným parkovištěm v ceně ubytování nebo pro zákazníky restaurace.Objekt hlídán kamerovým systémem.Zahrádka pro 60 osob s grilem a pískovištěm pro děti , stůl na stolní tenis , šipkové automaty / šipkové turnaje .Ve vybraných dnech country hudba , travesti show .Víkendové slevové akce na pití i jídlo
Parkování zdarma
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vemte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace

Vydejte se strávit víkend v podzimní či předvánoční Praze. Nebo si rezervaci ponechte na příští rok a využijte voucher třeba až během povánočních a novoročních slev a výprodejů.

Ubytování budete v některém z příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů kategorie A, které mají vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout) a televizi.

V restauraci, která k hotelu náleží, si pochutnáte na kávě či čaji a snídaňovému menu, po celém dni výletů odměníte vydatnou večeří a nápojemkterý je také v ceně.

Svou blízkostí a dostupností do středu Prahy, jak autem, autobusem nebo městskou hromadnou dopravou je hotel vhodný pro malé rodinné výlety i pro ty z vás, kteří dáváte před velkými hotely přednost menším penzionům za skvělou cenu.

V nedaleké blízkosti (cca 10 km) se nachází Aquapark Čestlice, opomenout byste neměli ani návštěvu největší tržnice ve střední Evropě, která je od hotelu jen kousek. Vydat se ale můžete i na různé cyklo i pěší výlety, vyražte za kulturou, nebo zajděte do některého z nově otevřených podniků.

Tipy co dělat

Toulcův dvůr

Rozsáhlý přírodní areál v pražské Hostivaři zaměřený na ekologickou výchovu dětí. Na rozloze větší než 10 hektarů najdete sady, lesy, pole louky i mokřady a malou farmu s prasátky, ovečkami a slepicemi. Sledujte aktuální program.

Procházka po pražském Vyšehradě Procházka po pražském Vyšehradě

Vyšehrad nabízí krásné výhledy. Je spojen s bájnou kněžnou Libuší a věrným koněm Šemíkem, který skokem přes Vltavu zachránil svého pána Horymíra. Minete rotundu sv. Martina, chrám sv. Petra a Pavla, kostel Stětí sv. Jana Křtitele či Vyšehradský hřbitov s hrobkou Slavín, kde jsou pochovány významné české osobnosti.

Aquapark - Čestlice

Za vodními radovánkami i chvílemi relaxace vyrazte do Aquaparku Čestlice. Úžasný den si tu užijí malí i velcí návštěvníci, čeká na vás množství bazénů, vířivek, tobogánů, skluzavek a dalších atrakcí, ale i wellness procedury, odpočinková místa a příjemný saunový svět. Do těla si můžete dát ve zdejším fitness.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace provádějte v dostatečném předstihu na info@hotelcham.cz nebo na tel. 732 204 094.
Děti
  • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
  • Přistýlka není možná
Příplatky
  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Storno podmínky
  • Změna termínu je možná nejpozději 14 dní před nástupem na pobyt, při pozdějších změnách voucher propadá v plné výši. Změnu rezervace lze provést pouze 1×.
Hotel Cham

Libušská 37/181, Praha - Libuš, ze stanice Metra Kačerov na bus 113 vystoupit stanice Na Zvoničce a 70 m po směru autobusu

Check in od 12:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vemte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace

Máte dotaz?

dobry den, mate dva volne pokoje od 29.12. do 3-1. 2017?

Dobrý den Bohužel tento termín je již plně rezervován s obcí do 1.12.2016 .Pokud by neproběhlo potvrzení uvolní se tento termín od 2.12.2016 Děkuji a přeji hezký den Rothe Milan Restaurace a Hotel CHAM

Zeptejte se nás na cokoliv (16)