Nakupte a získáte kredity! Více informací 

Nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nad 3000 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč

Italské skvosty: Řím, Florencie, Verona, Benátky včetně dopravy a snídaně

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
5 dní (2 noci), 1 osoba
Ukončeno
3 590 Kč
189 zákazníků

Termín:

St 26. 10. – Ne 30. 10. 2016

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

 • 2× ubytování ve 3* hotelu
 • 2× snídaně 
 • Doprava autobusem
 • Služby průvodce
 • Výklad a informační materiál

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Modřice - areál Expressbus - 07:00
 • Brno - Janáčkovo divadlo – Rooseveltova ulice) - 08:00
 • Velké Meziříčí - Mc Donald,směr Praha - 08:45
 • Humpolec - Benzina Vystrkov - 10:05
 • Praha - v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí - 11:00
 • Plzeň - parkoviště autobusové nádraží - 12:30
 • Rozvadov - Odjezd ze Svaté Kateřiny - 13:30

Strava:

Snídaně

Omezení:

Cena platí při obsazení pokoje min. 2 osobami, tzn. při koupi min. 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 21. 10. 2016.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru pokračujte na stránky CK.
 • Ve formuláři vyberte Itálii, jako destinaci zvolte Řím a název zájezdu zní: „42I. 5denní ŘÍM, FLORENCIE, VERONA, BENÁTKY s koupáním hotel*** se snídaní“.
 • Zvolte vámi zakoupený termín a vyplňte požadované informace.
 • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK Metal

Nádražní 674, Modřice

Dnes zavřeno

Špagety i pizza jsou fajn, ale Itálie nabízí mnohem více skvostů a zážitků!

Objevte kolébku renesance, věčné město, papežský stát ve státě, město lásky a mnoho dalších krás Itálie. Na pětidenní zájezd za poznáním vás vezme CA Expressbus.

Na cesty se vydáte autobusem společně s kvalifikovaným průvodcem, který vás po celou dobu bude zásobovat zajímavými informacemi i dalším materiálem. Dvě noci strávíte ve 3hvězdičkovém hotelu, kde si také vychutnáte snídani.

Čeká vás prohlídka Florencie, Říma, Verony i Benátek,  nav­štívit můžete i krásné pláže a ostrov Burano. Zkrátka dovolená plná zážitků! Nastudujte si podrobný program a začněte se těšit na dobrodružství a kouzelnou atmosféru historických měst. V zimních měsících je jen přejezd na ostrov Burano a na Lidu se již nekoupe.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru pokračujte na stránky CK.
 • Ve formuláři vyberte Itálii, jako destinaci zvolte Řím a název zájezdu zní: „42I. 5denní ŘÍM, FLORENCIE, VERONA, BENÁTKY s koupáním hotel*** se snídaní“.
 • Zvolte vámi zakoupený termín a vyplňte požadované informace.
 • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti

Dítě se na zájezd může vydat za cenu voucheru.

Příplatky
 • Cestovní pojištění (lze sjednat u CK)
 • Pobytová taxa: 10 /os./zájezd (hradí se průvodci v autobusu)
 • Vstupy do muzeí a památek v rámci programu: 40–60 €
 • Metro: 3 €
 • Poplatek zahrnující vjezd do benátské laguny a jízdenku lodí z Punta Sabbioni do Benátek a zpět se zastávkou na ostrově Burano: 23 €
 • Poplatek za jednolůžkový pokoj: 560 Kč/os./noc
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
 • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat.
 • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Metal.

Hodnocení podniku

4,0/5 (1 642 hodnocení)
Jaroslava

Znalý, ochotný a trpělivý průvodce, perfektní služby řidičů autobusu, hotely odpovídající nabídce…

Milan

Všechno bylo pěkně naplánované a proběhlo to bez problémů. Pohodlný autobus Expressbus.

Jarmila

Líbila se mi navštívená města se svojí neopakovatelnou atmosférou.

70 lidí na jednoho průvodce

Markét

příjemná a zkušená průvodkyně
dobře naplánované
skvělý řidiči

Minh

vše bylo OK. Počasí nám přálo :-)

Miluše

Celkově vše.

Tomáš

Zájezd se nám moc líbil – dobře naplánovaný program, výborný pan průvodce Šich se spoustou historických i praktických informací o daných místech, hotely naprosto v pořádku, snídaně dostačující, zkušení páni řidiči, v autobuse možnost občerstvení. Doporučuji a myslím, že jsme s touto CK nejeli naposledy.

Jakub

V první řadě perfektní průvodce (pan Šich), obrovské znalosti, skvělý přístup, ochota každému pomoct a odpovědět … rozhodně bychom s nim na nějaký zájezd rádi opět jeli. Program byl splněn přesně podle plánu, hotely naprosto v pořádku. Ještě nás mile potěšil servis v autobuse (možnost koupit párky k snídani nebo guláš k večeři). Zájezd jsme si užili a rozhodně můžu doporučit.

Moc toho nebylo, maximálně bych vytknul málo místa v autobuse a možná až moc lidí na jednoho průvodce. Jinak vše naprosto v pořádku :)

Gabriela

Líbilo se nám všechno! Delágátka p. Miller je organizačně velice schopná a erudovaná. Po celou dobu zájezdu měla vše pod kontrolou. Program byl velmi bohatý až do poslední chvíle. Páni řidiči též odvedli skvělou, profesionální práci včetně servisu pro celou početnou skupinu. Zájezd hodnotíme velmi pozitivně a těšíme se na další. Cestovní kancelář nasadila vysokou laťku a o to více jsme v očekávání na průběh dalšího námi zakoupeného zájezdu do Paříže. :-) Gábina a Míra

Nebylo nic, co by se nám nelíbilo.

Barbora

Doporučuji velice cestovní agentru CK Metal. Připravte se, že tento zájezd je opravdu časově náročný a není moc času na volný čas (pokud chcete vidět všechny památky, které města nabízejí). Ubytování bylo pěkné, jen vždy uplně odříznuté od baru, restauraci atd takže nebyla žádná možnost ve večerních hodinách si dát dobrou italskou večeři. Autobus byl velice pěkný a klimatizovaný. Páni řidiči dali tomuto zájezdu velký šmrnc!!! Zájezd bych hodnotila jako vynikající a vřele doporučuji všem, kdo chtějí něco poznat a třeba se i seznámit s jinými lidmi.

Hodnocení podniku CK Metal

Hodnocení podniku CK Metal

4,0/5 (1 642 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martin

Zahrada s květinami nádherná, Amsterdam taktéž.

Celková organizace zájezdu byla šílená. Zpoždění autobusu na příjezdu se dá pochopit, ne však arogantní vystupování průvodce v důchodovém věku (jež měl problémy s cizími jazyky, což u takového výletu vidím jako zásadní problém). Na chování průvodce nedokážu najít jediné pozitivum, jeho vystupování, znalosti, reakce (které prakticky neexistovaly) na dotazy byly naprosto neuspokojující. O hotelu, jež byl součástí zájezdu ani nemluvě, koupelna v katastrofálním stavu. Se Slevomatem jsem si užil spoustu příjemných výletů, ještě nikdy se mi ale nestalo, že by se většina cestujících tak těšila na návrat domů, aby již výše zmíněného průvodce nikdy nemusela spatřit znovu.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 20 dny

Dobrý den,

v tento termín jelo 5 autobusů a máme dobré recenze. Průvodce umí anglicky, italsky a francouzsky. Hotel se jednal premiere classe *, který nabízí mnoho cestovních kanceláří. Tato recenze je třičtvrtě roku stará. Průvodce jezdil mnoho zájezdů a rozhodně se neztotožňujeme s touto recenzí, protože je to jediná negativní recenze na tohoto průvodce. V důchodovém věku není, Holandsko jezdí již 10let a připravený bývá vždy, jeho zaměstnání je lékař, tudíž připravenost je opravdu v pořádku. Chápeme, že si každý nemusí sednout s průvodcem, ale psát, že měl problémy s jazykem, když umí tři plynule, je velmi zavádějící.

Tým CK Metal

26. 1. 2018
Kamila

Průvodkyně byla velice příjemná, a zajistila nám skvěle exkurze a se vším pomáhala. Program byl také velice hezky připraven. Zajištěné ubytování bylo slabší, ale za tu cenu nelze moc očekávat.

Naprostým fiaskem byli ŘIDIČI CK. Nepříjemní, arogantní a cestou zpět kličkovali autobusem po dálnici, jako kdyby byli pod vlivem omamných či alkoholických látek, nakonec vyjeli ze silnice srazili bezpečnostní prvky dálnice a nabourali autobus. Po incidentu byli k tomu velice nepříjemní, a ani se neomluvili. CK se také neomluvila,

Vyjádření partnera
CK Metal Před 2 měsíci

Dobrý den,

jednalo se o řidiče firmy Gundrop a omlouváme se, ale nebyli pod vlivem omamných látek. Omlouváme se za jejich chování. Dát jen 1*, když vše ostatní bylo v pořádku nám přijde nepřiměřené, ale stejně děkujeme za komentář, který je vždy velmi cenný.

Tým CK Metal

21. 12. 2017
Ada102

Dobrý program, ochotný a zkušený průvodce.

21. 11. 2017
Anonym

Neprohlédli jsme si Řím po setmění a ubytování moc daleko

7. 11. 2017
Lucie

Vynikající paní průvodkyně, spousta informací navíc ;) Slovinsko je nádherná země a zájezd byl uzpůsoben tak, abychom stihli ty nejzajímavější krásy. Ideální ;)

31. 10. 2017
Svoboda

Vyvazenost prirody a mesta. Pruvodkyne, ktera si umi poradit. Tolik informaci ze zemi, ktere ani neprijizdite az vam u toho jde hlava kolem. Jeskyne, souteska, vodopad super.

Autobus, kde ma ridic problem radit. Kde neni klimatizace funkcni v celem autobuse stejne. No a pak, ze si cestovni kancelar vse nezamluvi dopredu a odpadne treba popularni ochutnavka vin.
Ze mam zadek z autobusu, jak kousky tlacenky co byly k snidani, asi nikoho neprekvapi.

30. 10. 2017
Anonym

Přálo nám překrásné počasí. Výborná, velmi znalá paní průvodkyně, více takových… Je to zřejmě její srdcová záležitost, která nadchne nejednoho Vašeho zákazníka. Neskutečný všeobecný přehled. Bezproblémová cesta díky dopravě. Ubytování přepychové i se snídání. Děkuji za krásně strávený čas.

Jediná výtka k organizaci prvního dne. Město Ptuj má svou krásu, ale setrvat zde 4 hodiny, pokud nenavštívíte termály, je mnoho. Tento čas jsme ztraili na úkor Lublaně, která si zaslouží více pozornosti, a má co k nabídnutí. Pokud by se podařilo příště zorganizovat degustaci, jak je uvedeno v programu či navštívit místního statkáře, byl by tento zájezd nejlepší který jsem doposud účastnila.

29. 10. 2017
Petydanone

Zájezd dokonale zorganizovaný, vždy se dalo i individuálně domluvit. Delegátka úžasná. V autobuse jsem se cítila pohodlně a s řidiči bezpečně. Hotel na hoře úžasný, převyšoval počet hvězdiček, výhled překrásný, jen cesta k němu s adrenalinem (jede se „serpentýnama“ nahoru). Výlety super!!!

Komunikace před zájezdem velice vázla, což velice znepříjemnilo dny, kdy jsme se museli dožadovat na několikrát odpovědi.

4. 10. 2017
Martina

Zájezd byl skvělý cestovka taky s přáteli jsme si výlet opravdu užily

2. 10. 2017
Lenka

Krásný výlet, super průvodkyně, ochotní páni řidiči.

2. 10. 2017
Pavlína

skvělé průvodkyně zájezdu !

2. 10. 2017
Zeman32

Všechno bylo super – průvodkyně, počasí, řidiči, atd.

2. 10. 2017
Nikola

Skvělý program, výborná organizace ze strany paní průvodkyně.

Menší zpoždění při příjezdu a odjezdu

2. 10. 2017
Vecerovaolga

Úplně všechno !

1. 10. 2017
Míša

super pan průvodce ;)

Vyjádření partnera
CK Metal Před 5 měsíci

Dobrý den,

děkujeme za vysoké ohodnocení, ale asi jste se uklikla/l při označení, doporučujeme na ANO :-), ale pochopili jsme, že se Vám zájezd líbil a to je pro nás to nejdůležitější.

Tým CK Metal

29. 9. 2017
Simona

Celý tento zájezd byl opravdu bez chybičky. Chtěla bych poděkovat paní průvodkyni Hamerské za organizaci celkově náročného programu. Vše na sebe plynule navazovalo, viděli jsme to nejzajímavější a i jsme měli dost času na samostatný program.
Z čeho jsem měla velkou obavu, byl autobus, jelikož na recenzích jsem četla hlavně negativní ohlasy a musím podotknout, že my jsme neměli sebemenší problém. Autobus od EXPRESSBUS – Coufalík byl v pořádku, řidiči nám vyšli na každé zastávce bez problémů vztříct z každým požadavkem.
Za mě super zážitek a můžu CK Metal jen vřele doporučit.

27. 9. 2017
Iva

Chválím pana průvodce Šicha, který se nám snažil předat veškeré své znalosti o všech památkách a místech, které jsme procházeli. Skvělý byl i pan řidič Drahoš :-), který se staral o pohodu v autobusu a rychle odstranil defekt s prasklou gumou při cestě z ČR do Říma. Taky mě mile překvapilo, že nám nabídli guláš a poslední den navařili kotel těstovin s omajdou a parmazánem. A úplně super byly večerní srazy na ořechovici :-) Všem vřele doporučuju. Taky bych touto cestou chtěla poděkovat té menší skupince hodných duší, které nám všemožně pomohli, aby celý výlet probíhal bez problémů :-) A za sebe jednoznačně říkám, že pokud chcete zběžně poznat, co vše Vám může Itálie nabídnout, je tenhle výlet ta správná volba pro Vás :-) PS: pokud se chystáte do Benátek, důrazně doporučuji přibalit si repelent :-D

Za sebe jsem trochu zabojovala s neochotou průvodce pomoc v situaci, kdy bylo člověku nevolno a potřeboval z horního patra přesadit do dolního. Bohužel faktem je, že místa byly určený a ne všichni cestující byly zrovna moc ochotní. A v neposlední řadě je potřeba říct, že nás jelo 79 a našlo se zde hodně lidí, kteří by se dali zařadit do kategorie těžký prudič :-D, ale pokud se od nich držíte dál, tak Vám výlet nic nezkazí :-)

26. 9. 2017
Tereza

dodržení programu, skvělí řidiči autobusu, průvodce věděl hodně o historii, byl připraven poradit kde co je (pokud jste se zeptali), slušné ubytování, čisté prostředí hotelu.

Dlouhé přejezdy, problémy se snídaní. V prvním hotelu měli jen sladké (žádné slané pečivo, šunky, sýry), druhý hotel byl úžasný, ale při snídani chyběly hrnky, obsluha je nosila po dvou, po třech (asi podle toho jak kdo dopil a oni stačily hrnky umýt). Třetí hotel katastrofa! Snídaně byla špatně rozpočítaná, po chvíli chybělo na stole naprosto všechno, včetně pečiva, sýrů a nožů na máslo. Hrnky braly lidé paní servírce, hned když nesla tác, aby se na ně dostalo. Když došla káva a čaj, nikdo nedoplnil další a na stole zbyla jen perlivá voda, suché tyčinky a kupovaný broskvový koláč.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 5 měsíci

Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu ohledně snídaní. Hned jsme napsali na hotel, aby se vše vyřešilo.


S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

24. 9. 2017
Haniska12

Pan průvodce, řidiči autobusu, výběr hotelů, občerstvení v autobuse (možnost i večeře), zvolené trasy ukázky památek – vše na jedničku!

24. 9. 2017
Květa

Průvodce, který má opravdu přehled; šikovní a veselí řidiči; dobrý výběr hotelů…a samozřejmě celé cestování po Itálii (nejvíc nás uchvátily Benátky).

Nic, co by souviselo přímo se zájezdem.

22. 9. 2017