1.fitness pro ženy v Olomouci s.r.o.

4,0 / 5 (56 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Nebylo provedeno počáteční zvážení.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku 1.fitness pro ženy v Olomouci s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
V

Mně se nelibilo, že cvičící stroje nejsou nastavitelné, myslím, že cvičení má potom menší význam, dále pak mi moc nevyhovoval malý prostor, na kterém jsou stroje umístěny.
Líbila se mi ochota personálu.

2. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jarmila

Voucher je uplatněný 25.1.2013, i když jsem nahlásila, že kvůli nemoci začnu cvičit až 30.1. Totéž udělali i minule, a přišla jsem o 10 dní cvičení. Obsluha je sice příjemná, projde s vámi jedno kolečko, ale pak si už nikoho nevšímá.

28. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Bohužel mě posilovna dost zklamala. Stroje v aerobní zóně jsou nefunkční (nelze na nich přidat zátěž, na jednom z koleček přímo nálepka „netočit“, na kole chybí celý počítač, všechno vypadá velmi opotřebovaně), jednotlivé stroje jsou u sebe velmi blízko, prostory jsou celkově dost stísněné. Jeden stroj je tak blízko poličky, že se jí při cvičení dotýkáte, na druhém (balančním) stroji jsem zas měla strach, abych si nerozbila hlavu o stěnu, které jsem byla velmi blízko a z druhé strany mě „ohrožovaly“ dveře ze šatny, ze kterých vycházely další klientky. K tomu všemu dost neprofesionální přístup jedné a arogantní přístup druhé „trenérky“ vše završuje. Bohužel nemohu doporučit a rozhodně bych znovu nekoupila.

24. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Bezva trenérky, vřele doporučuji. Cvičení je velice dobré protáhne se celé tělo.

17. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
V

Příjemná obsluha, málo prostoru. Mám pocit, že jsou stroje namačkány mv malém prostoru a také mi vadí, že nejsou nastavitelné jednotlivým typům postav. Já jsem vyšší, některé stroje se mi zdají pro mě nevyhovující , neboť nejsou nastavitelné.

9. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (6)