Kategorie

Hotel Panský dům

4,2 / 5 (233 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Tento pobyt jsem s přítelem dostali jako dárek k narozeninám a musím říct, že se nám zde moc moc moc líbilo :).. Nejprve bych vyzdvihla pivní lázně, kde byla opravdu nádherně romantická atmosféra, masáž a sauna byly také super :).. V okolí je toho spoustu k vidění a když se člověk nebojí zajet i dál, jako my, tak opravdu o výlety není nouze :).. Doporučila bych krásný kostel v Bartošovicíh :). Jídlo, jak na večeři, tak snídani také nebylo špatné. Setkali jsme se s velmi milou paní recepční :). Samozřejmě k dokonalosti by se dalo vytknout pár "mušek“, ale nechci být rýpalka a opravdu musím říct, že jsme si to UŽILI!"

Hotel poskytuje komfortné a tiché ubytovanie a bohaté wellness služby v regióne Orlické hory. Užite si pokojnú dovolenku v susedstve dvoch mestských parkov a hneď pri zastávke skibusu a cyklobusu, vďaka čomu môžete spoznať Orlické hory z každej strany.

Dnešní nabídky Hotel Panský dům

Hodnocení podniku Hotel Panský dům

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Katka

Domluva a ubytování v pořádku.
Super lokalita k výletům pěšky nebo na kole.

Pivní koupel nás zklamala. Voda smrděla, nejspíš to nemění komplet, jen z části. Bohužel už to bylo podruhé. Minule nás zklamala vířivka,taktéž voda zapáchala a tvořila se špinavá pěna. Zde by to chtělo nápravu. Je to dobrý akorát tak k tomu,aby v tom člověk něco chytnul.

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Krista

Tento pobyt jsem s přítelem dostali jako dárek k narozeninám a musím říct, že se nám zde moc moc moc líbilo :).. Nejprve bych vyzdvihla pivní lázně, kde byla opravdu nádherně romantická atmosféra, masáž a sauna byly také super :).. V okolí je toho spoustu k vidění a když se člověk nebojí zajet i dál, jako my, tak opravdu o výlety není nouze :).. Doporučila bych krásný kostel v Bartošovicíh :). Jídlo, jak na večeři, tak snídani také nebylo špatné. Setkali jsme se s velmi milou paní recepční :). Samozřejmě k dokonalosti by se dalo vytknout pár "mušek", ale nechci být rýpalka a opravdu musím říct, že jsme si to UŽILI!

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Vladimira

pivní lázeň byla skvělá

Ubytování-pokoje sice veliké a prostorné, ale nábytek jak kdyby byl sesbírán, co kde zbylo....moderní skříně, starodávný lustr, vrzající matrace při každém otočení, garnýž bez záclony, či závěsu, nefunkční žaluzie.
Taky hodně dělá koberec, tady byla studená neosobní plovoucí podlaha.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Velmi ochotný personál, super masáž a naprosto skvělá pivní lázeň!

Malý výběr jídel, "papírové stěny" a postel.

16. 10. 2016
Užitečné? Ano
Dobrovska

velmi ochotný a milý personál

16. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (133)

Podobné podniky