Kategorie

Pension Esprit

3,0 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Čiste prostředí“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Pension Esprit

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Čiste prostředí

Pokoj velmi malý, nepohodlná postel

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jirkakucerka

Čisté pokoje,příjemný personál

7. 10. 2016
Užitečné? Ano
Pavlína

Pokoj byl čistý, kuchařka Danuška byla velmi sympatická a jídlo dobré.

Pension jednoznačně NEDOPORUČUJI. Provozní je od začátku velmi nepříjemná, afektovaná, arogantní a neochotná. Byl to náš nejhorší pobyt. Pokud chce někdo vidět, jak to nemá fungovat a chce se cítit na obtíž, tak tento pension můžete navštívit. Odjižděla jsem z tohoto pensionu ráda a nikdy bych se tam nevrátila a nikomu ho nedoporučila. Nebudu se opakovat, jelikož všechno jak to nefunguje, zde bylo již napsáno. Není to jen náš názor, ale sdílela ho většina hostů.

21. 9. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Hezký menší penzion, který nás v poměru cena:výkon velice mile překvapil. Dobré jídlo, příjemné prostředí a večerní balíček wellness se velice hodil po výletech v Krkonoších. Když jste byli slušní, přesně tak se poté chovali k vám, personál byl milý a ochotný.

15. 9. 2016
Užitečné? Ano
Renata

Chválíme čistotu v penzionu a vstřícné jednání personálu.

Slabé večeře, nebyla možnost výběru. Za tu cenu jsme si za vouchery ze Slevomatu užili už 2 parádní dovolené jinde. Tady ne - pidipokojíčky, málo úložného prostoru, pidi sprchový kout, do kterého musíte vejít bokem a moc se nehýbat, to jsme opravdu ještě nezažili.

5. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (11)