Holiday hotel Macocha***

4,3 / 5 (257 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „okolí moravského krasu“

Hotel vyšší kategorie, který svým zaměřením je vhodný pro jednotlivce i pro skupiny. Lůžkovou kapacitu tvoří 27 dvoulůžkových pokojů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jsou zde k dispozici pokoje typu standard, deluxe, junior suity a apartmány. Všechny pokoje jsou účelně a moderně zařízené s WC, sprchovým koutem, barevnou televizí a telefonem s přímou volbou. Prostor pro parkování osobních vozidel je umístěn v uzavřeném areálu hotelu. V těsné blízkosti hotelu je umístěno autobusové nádraží. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci s moravskou a mezinárodní kuchyní. Uzavřené skupiny či kolektivy mají možnost využít salonky a restauraci hotelu pro firemní akce, porady,školení,prezentace. Kapacita restaurace a salonků je cca 100 osob. Ke sportovnímu vyžití je k dispozici přímo naproti hotelu squashová hala. V blízkosti hotelu se nachází také tenisové kurty. 5 minut chůze od hotelu se nachází Aquapark Blansko, který nabízí kryté i venkovní bazény. Pro další vyžití se ve městě nachází bowling.

Dnešní nabídky Holiday hotel Macocha***

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Holiday hotel Macocha***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Josef

okolí moravského krasu

ne nic

Dnes
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

Prohlídka jeskynní

Stravování v hotelu průměrné až podprůměrné. Obsluha v hotelové restauraci.
Prostředí: hotel je v těsné blízkosti frekventovaného kruhového objezdu a v létě, kdy to bez otevřeného okna při absenci klimatizace nejde, se v noci moc nevyspíte.

Dnes
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Václava

Moravský kras skvělé, v hotelu téměř vše mimo :

ložní povlečení, přikrývky a polštáře – spíše do chatky do kempu než hotelu

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jirka

Punkevní jeskyně

Ve 3 dennim voucheru je parkovani zdarma, presto Nám byl účtován poplatek 200,–. Slibované 3-chodové večeře jsme se nedočkali ani jeden den, misto toho večeře formou bufetu. Maso vysušené, rádoby halušky= rozvařene brambory zahuštěné moukou se zelím a uzeným masem ( kašovitá hmota). Neni možnost použiťí cedulky neuklízet, ačkoliv pobyt je na 3 dny (2noci) úklid jsme nepředpokládali.

21. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michal
16. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (132)

Podobné podniky