Kung Fu by HSCP

Praha - Záběhlice, Topolova 13

"Skvělý přístup, zajímavé rady a rozhodně mě tento začátek přesvědčil, že zrovna tam chci i dál pokračovat a procvičovat.=)" — Mysweetymylord, Před 3 roky

"Skvělý přístup, zajímavé rady a rozhodně mě tento začátek přesvědčil, že zrovna tam chci i dál pokračovat a procvičovat.=)" — Mysweetymylord, Před 3 roky

O nás

Kurzy jsou speciálně koncipovány na reálnou sebeobranu. Praktické, naučné, zábavné, profesionální. Kurz je plný účinných a zajímavých prvků bojového umění. Vedené Mistrem Fu-Langem.

Kung Fu by HSCP
Topolova 13, Praha - Záběhlice, 106 00 (zobrazit na mapě)

hscp HeroesGYM Praha

Topolova 13, Praha - Záběhlice

Základy musí být pevné, ale to, jak bude dům vypadat, si pak každý určuje sám. Obrana musí být ztotožněná s lidmi, s jejich pohybem a fyzickými možnostmi. Není žádoucí,
aby byli spjatí s nějakým konkrétním stylem, protože venku stejně nastane situace, která je nová a je potřeba na ni umět reagovat. Jedná se o zákon akce a reakce,“ dodává Fu-Lang. 

Dnes otevřeno 16:00–21:00
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma (Informace na recepci.)
Bereme karty

Hodnocení podniku

4,7/5 (100 hodnocení)
Hana

mistr vše vždy trpělivě vysvětlí a poradí

Isabel

Perfektní.
Oceňuji trpělivost, ochotu a znalosti lektora. Zadny dotaz neni blby a vse vam odpovi, ukaze a mate možnost si to vyzkouset.
Kurz je vyborne postaveny. Odnese si to mnoho informací. Naucite se zaklady jak zvládat situaci.
Doporučuji vsem bez rozdílu. Kazdy si odnese neco užitečného.
Dal by se zde napsat elaborat o tom, co vse bylo skvele. Mnohem lepsi je to zkusit.
Bezkonkurenčně nejlépe utracene penize a využity cas. Dekuji!

Jana

Páni instruktoři byli moc milí, kurz by měl určitě větší smysl, kdyby byl na víc lekci… Je pak možné dokoupit si pokračování, ovšem už za plnou cenu.

Za 4 lekce se toho moc nestihne, největší ráda, kterou nám dali, je: , , Když vám někdo bude chtít vzít kabelku, tak mu ji dejte!"