Tělárna

Praha - Vysočany, Ocelářská 891/16

„Prima lidi.
Jak (a proc) cvicit je dobre vysvetleno predem.
Cviceni da opravdu do tela.“
— Iva, Před 3 roky

„Prima lidi.
Jak (a proc) cvicit je dobre vysvetleno predem.
Cviceni da opravdu do tela.“
— Iva, Před 3 roky

O nás

Náš koncept Cross Trainingu kombinuje to nejlepší ze všech druhů cvičení. Naším cílem je rychlý, vytrvalý, silný a flexibilní jedinec, připravený pro nástrahy každodenního života. Pokud se jednoho dne probudíte a při pohledu do zrcadla se vám nelíbí, co vidíte (připadáte si slabí, unavení a bez energie), je načase přijít k nám.

Crossový trénink kombinuje silové prvky, technické provedení vzpěračských prvků, gymnastické prvky, rozvíjíme silovou vytrvalost, jsou začleněny prvky vedoucí k posílení hlubokého stabilizačního systému (HSS) a k rozvoji ohebnosti. Programů je celá řada a pod dohledem zkušených trenérů s různou specializací mohou cvičit úplní začátečníci i pokročilí atleti. Pro všechny je připraven dlouhodobý koncept. Tréninky jsou samozřejmě uzpůsobeny vašim potřebám a požadavkům, což ovšem neznamená, že vás necháme lenošit. Mozoly, pot a slzy se stanou součástí vašeho života, za odměnu ovšem velmi brzy zjistíte, že vaše fyzická kondice a vaše tělesná schránka se rychle mění k lepšímu. Následně si uvědomíte, že toto vše pozitivně ovlivní i vaši psychiku – vše souvisí se vším.

Toto vše probíhá ve víceméně rodinném prostředí, kde se určitě budete cítit uvolněně. U nás se nesetkáte s přezíravým a laxním přístupem. Tréninky probíhají v příjemné atmosféře, pěstujeme týmového ducha a všichni jsme si rovni, byť má každý jiné aktuální schopnosti.

CO NEJSME:
Nejsme CrossFit. CrossFit je krásný sport, který v poslední době nabírá na popularitě a sami ho máme rádi. Problémem je ovšem to, že CrossFit vyžaduje připraveného, silného a flexibilního atleta, který má dokonale zvládnutou techniku cviků (obzvláště vzpěračských prvků). V opačném případě může dojít k tomu, že snaha o CrossFit nebude mít kýžený účinek a v mnoha případech povede i ke zranění, což si jistě žádný z cvičenců nepřeje.

Nejsme kruhový trénink. Kruhové tréninky, pokud jsou vhodně sestavené, mohou přinést ovoce v podobě zpevnění těla a vytrvalosti, chybí zde ovšem síla a větší nárůst svalové hmoty. Podobně jsou na tom i tréninky s TRX.

Nejsme posilovna. V posilovnách často cvičí lidé bez dlouhodobého konceptu, víceméně nahodile, intenzity samotných tréninků jsou nízké, v drtivé většině případů technicky nesprávné a svalové partie nejsou zatěžovány rovnoměrně. Samozřejmě existuje možnost zapojení osobního trenéra, která však celé cvičení dost prodraží.

Zobrazit více
Tělárna
Ocelářská 891/16, Praha - Vysočany, 19000 (zobrazit na mapě)

Tělárna Industry Gym

Ocelářská 891/16, Praha - Vysočany

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Iva

Prima lidi.
Jak (a proc) cvicit je dobre vysvetleno predem.
Cviceni da opravdu do tela.

Michaela

Má zkušenost s Tělárnou byla velmi špatná. Při pokusu o emailovou rezervaci mi přišlo od pana Ráce vyjádření: “Aaaha..tak mi prosím ještě vydržte, skočila mi tam jedna pracovní záležitost, proberu to s kolegyňkama a dám echo”. Ono echo mi pan Rác dal až po mém dotazu, zda mi našel vhodný termín, neboť voucher byl mezitím uplatněn. Termín jsme nakonec domluvili pár dní poté (= po týdnu od mého prvního emailu). Dnes jsem do Tělárny dorazila na naši domluvenou lekci. Volám panu Rácovi s tím, že nevím, jestli jsem tam dobře, protože je asi zavřeno… Pan Rác mi položil telefon (!) a za chvíli volal zpět s omluvou, že na mě úplně zapomněl a že teď není v Praze. Nabídku na náhradní termín jsem vzhledem k neprofesionální komunikaci, přístupu a ZAPOMENUTÍ na klienta odmítla a budu požadovat vrácení peněz. Děkuji, že jste mě nechal jet 40 minut tam a 40 minut zpět úplně zbytečně.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.