Kategorie

Hotel a Restaurant Větruše

4,7 / 5 (396 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Milý personál hotelu, čisté a velice příjemné prostředí.“

Dnešní nabídky Hotel a Restaurant Větruše

Hodnocení podniku Hotel a Restaurant Větruše

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Adam

Milý personál hotelu, čisté a velice příjemné prostředí.

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Helena

Luxusní pokoje, vynikající jídlo, velmi dobry wellness resort i dobra telocvicna. Ochotny personál.

V pokojích i v celém hotelu , snad jen kromě restaurace, je poněkud tma.

18. 11. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana

Komfortní (i když maličký) pokoj, dobré snídaně i velmi chutné večeře (i když třetí večer se již jídla opakovala, ale byla možnost výběru), příjemné wellness. Lokalita je moc hezká, ale celkem odříznutá. Velmi vstřícná komunikace při rezervaci pobytu.

Negativně hodnotím zejména cigaretový kouř - ač byl hotel v nabídce označen "u nás se nekouří", první večer nás kouř ze salonku obtěžoval při večeři, následně ráno dokonce v našem pokoji, který se nacházel blízko zázemí pro zaměstnance (po upozornění došlo k nápravě a kouř již cítit nebyl). Po celý pobyt nefungovala lampička u postele (nenapraveno ani přes několikeré upozornění na místě) a na stropě nad postelí visely pavučiny...
Trochu vázla obsluha večer v restauraci - např. pivo přišlo až k dezertu.
Shrnu-li to, Větruši bych viděla spíš jako ***+, neodpovídá standardu 4* ubytovacího zařízení.

14. 11. 2016
Užitečné? Ano
Vladislav

čistota, prostor, jídlo, lanovka, okolí, prostě TOP

Vyjádření partnera
Hotel a Restaurant Větruše Před 10 dny

Děkujeme Vám! :-)

8. 11. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

moc pěkné ubytování, wellness

Kupila jsem voucher s polopenzí a těšila jsem se, jak bylo slibováno.... na krásné ubytování, wellness i prvotřídní gastronomii. Oceňovaný tým pana L. Uhery, který nás měl údajně rozmazlovat nám v degustačním menu nabídl výběr z pečeného kuřete s jasmínovou rýží nebo smaženou goudou s bramborem.... Poněkud urážející, řekla bych... (Tyto jídla nebyla na výběr ani v hotelovém menu). Ještě jsme byli usazení s ostatními "vouchery" do zvláštního salónku. No nevím, kde se stala chyba... Řekla bych, že se zde opět potvrdilo pravidlo TI S VOUCHEREM

Vyjádření partnera
Hotel a Restaurant Větruše Před 27 dny

Dobrý den,

děkujeme Vám za hodnocení a komentář. V popisu služeb, které jste si k voucheru zakoupila, je uvedeno následující: "Oceňovaný tým kuchaře Lukáše Uhera vás bude rozmazlovat bohatými snídaněmi a 3chodovými večeřemi formou servírovaného menu." Pokud jsou pro Vás výše uvedená jídla urážející, tak to se Vám omlouváme, mohla jste si dokopit degustační menu, které zmiňujete.

Nerozlišujeme hosty I. a II. kategorie "ti s voucherem". Ke všem našim hostům přistupujeme stejně. Ve Vámi zmiňovaném salónku probíhaly státní večeře pana prezidenta. na restauraci jsme museli usadit velkou skupinu hostů, kterou jsme z kapacitních důvodů nemohli usadit jinam než právě na restauraci.

S pozdravem

Tým hotelu Větruše

4. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (169)

Podobné podniky