Kategorie

Koření Javor

4,7 / 5 (574 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Chuť koření a velmi kreativní zabalení. Díky kachlička se bude hodit :D“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zboží, Potraviny a nápoje, Jídlo a pití, Přísady na vaření

Hodnocení podniku Koření Javor

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

Chuť koření a velmi kreativní zabalení. Díky kachlička se bude hodit :D

7. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iveta

Rychlost dodání, krásně zabaleno

6. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Výborné koření, pěkný dárek.

11. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Dárkové balení, rychlost doručení, polepy na korenky

21. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Danča

původně se mi líbilo to koření :-)

bohužel jsem dostala něco úplně jiného než jsem si zakoupila a s přístupem pana majitele firmy jsem také nebyla spokojena…prý mají ve skladě shon, tak ať to pošlu zpět a oni mi to vymění, ale že s tím mám takto starosti navíc a že mne to bude stát nemálo času, jelikož to musím vozit na poštu, kterou nemám v místě bydliště, potom na té poště vystát nemalou frontu atd. – to pan majitel nemohl pochopit…já chápu, že se může stát omyl, ale objednávala jsem si od něho i další koření a ani to nedodal správně a když jsem žádala nějakou kompenzaci ( jelikož chyba je na jejich straně a mne to poškozuje), tak se strašně divil…slušná firma by mi kompenzaci ( např. ve formě slevy nebo drobného dárku) sama nabídla ( už se mi to několikrát stalo)…

navíc jsou balíčky nehorázně předražené, jelikož pokud si koření objednám jednotlivě vyjde mne asi tak na třetinu…a pán mi tvrdil, že to tak po něm chcete vy – SLEVOMAT…poslal mi totiž díky kontaktu ze Slevomatu svou osobní nabídku a sliboval mi ještě výraznější slevu, když si od něho objednám napřímo…přijde Vám to solidní? …přikládám foto, ale to není balíček, který jsem si já objednala!!! SLEVOMAT JE MŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SLEVOVÝ PORTÁL, JELIKOŽ VĚŘÍM V JEHO SOLIDNOST, ALE TENTOKRÁT JSEM BYLA ZKLAMANÁ :-(…přesto věřím, že se to stalo jen ojediněle a že nadále budete vybírat solidní obchodníky :-)

Vyjádření partnera
Koření Javor Před 3 měsíci

Dobrý den,
bohužel nastalo, že bylo posláno jiné zboží a to jsme samozřejmě řešili tak, že bude zasláno zboží nově. I toto se může stát a naštěstí nestává.
Co se týče ceny, tak za tou si stojíme, že je za dárkové provedení a skladbu balíčku v pořádku. Nejspíše si pletete kdy Vám přišel informační mail o spuštění nového eshopu a při té příležitosti byly nabídnuty balíčky, které zůstaly skladem z akce minulé.

13. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (142)

Podobné podniky