Rekreačné chalupy

4,4 / 5 (32 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše..pan majitel moc milý a ochotný.“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Rekreačné chalupy

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 (32 hodnocení)
Barbora
9. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Monika

Vše..pan majitel moc milý a ochotný.

27. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
petr

Vztricny majitel nebo provozni.

2. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

Perfektni umístění ubytování v klidné lokalite, přesto dostupné veškeré služby. Ubytování naprosto naplnilo, možná i předčilo očekáváni, přesně jako na obrázcích. Venkovní atrakce spolu s mini zoo činí z místa ráj pro děti. Snad jsme zde nebyli naposledy.

Snad jen časově omezená platnost doprovodných akcí- vstup do aquaparku a zoo, o které se na Slevomatu nepsalo, respektive byla slibovaná delší. Ta ale nesnižuje celkově vysokou spokojenost s ubytováním.

25. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Ubytování v jedné velké chatě (více pokojů, společná kuchyň, velká společenská místnost s fotbálkem, krbem, televizí, kulečníkem, bar s pípou). Prostorný pokoj s velkou koupelnou a velkou vanou pro dva. Krásné posezení na terase (verandě).V našem případě se jednalo o klasický pokoj a kuchyň byla společná. Vzhledem k tomu, že v době našeho pobytu byli v chatě ubytovány jen další dva páry, kteří si nevařili, tak jsme měli kuchyň jen pro sebe. Někomu by mohlo možná vadit. Ale kuchyň skvěle vybavena (lednice, sporák, trouba, myčka, mikr.trouba, rychlov.konvice) vč. veškerého nádobí. K přehradě Liptovská Mara cca 1km, částečně do mírného kopečka. Hned vedle chalup malá samoobsluha a za chalupou ohniště a u menších chat gril. Ideální pro partu kamarádů, popř, několik rodin.

15. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky