Kategorie

Hotel Mc Limon

4,5 / 5 (98 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Maximální spokojenost po všech směrech. Počínaje ubytováním, kouzelným wellnessem a vrcholem byla fantastická večeře. Velmi milá a ochotná obsluha. Vřele doporučuji!!! Moc jsme si pobyt užili.“

Dnešní nabídky Hotel Mc Limon

Hodnocení podniku Hotel Mc Limon

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michalvavrecka

Maximální spokojenost po všech směrech. Počínaje ubytováním, kouzelným wellnessem a vrcholem byla fantastická večeře. Velmi milá a ochotná obsluha. Vřele doporučuji!!! Moc jsme si pobyt užili.

Nemám jedinou připomínku.

30. 8. 2016
Užitečné? Ano
Alena

Ubytování - krásné pokoje nezávisle na druhu, dobré jídlo, příjemné prostředí, velmi milá a vstřícná obsluha, doprovodný program (wellness a masáže) byl velmi příjemný.. Celkově pobyt hodnotím velice pozitivně moc se nám tu líbilo. Můžeme jen doporučit.

Zbytečné nejasnosti ohledně "romantické večeře pro dva". Stačilo by přímo do popisu voucheru definovat, co znamená "romantická večeře". Nejprve jsme se ptali na průběh a bylo nám řečeno, že to znamená útrata v hodnotě 500,- Kč v jídle (předkrm, hl.jídlo, dezert) bez pití. Následně při účtování nám bylo řečeno, že je to jen 450,- Kč. Když jsme obsluze poté ukázali rozpočet u voucheru, bylo nám řečeno, že oni mají od šéfa jiný rozpočet. Nakonec to obsluha mile vyřešila kompenzací v podobě kávy. Člověku v tomto případě nejde o těch 50Kč jen je škoda, že takový pěkný pobyt kazí tyto nejasnosti, které by byly odstraněny, kdyby byl voucher jasně formulován.

29. 8. 2016
Užitečné? Ano
m

Skvělá masáž, čistota - každý den byly odpadkové koše vyneseny

Mohu potvrdit názor napsaný pod třeni *** od "Evky", Personál čekal, až se klient o služby zaplacené ve voucheru sám přihlásí - ať se jednalo o Beskydy Card - nebo o kávu ( a ještě musel vyslechnout ne zrovna příjemné poznámky typu, "no jestli tu kartu budete chtít" a již vůbec jsem nepochopila, když termíny wellnes byly volné jen kolem půl desáté ráno a já se jen zmínila, že nevím, jestli tento termín využiji (opakuji, že wellness byl v ceně voucheru), bylo mi striktně řečeno, že takhle to nejde, že musejí zařízení pustit. Pokud jsem měla wellness zaplacený a měla bych i objednaný termín ve wellnes, a nakonec ho nevyužila, tak by to byla moje škoda.Jednání s klientem určitě profesionální nebylo. Pokoj číslo 3 v přízemí by si zasloužil lepší výhled než na skládku kamení a na vrak auta vlevo za plotem. Snad by neměl být problém dát na parapety truhlíky s květinami jako jsou v jiných částech penzionu.

16. 8. 2016
Užitečné? Ano
Inka

Voucher jsem věnovala jako Vánoční dárek. Manželé byli nadšeni. Krásné prostředí a personál se jim věnoval. Sdělili, že by jeli příště zase.

Ze začátku byl nějaký problém s objednáním termínu. Nejprve volali, že bohužel, že jim musí změnit termín objednávky (což byl pro manžele velký problém - sjednotit si volno a zajistit hlídání dětí). Nabídli tedy jiný termín. Když však volali po druhé a slušně se ptali, zda by mohli opět posunout termín, manželé to již odmítli. Chápu, že museli řešit nějaký problém, ale mě osobně mrzí, že tím moji rodinu obtěžovali podruhé.

11. 8. 2016
Užitečné? Ano
Lukáš

Je tu výborná kuchyně, příjemný přistup k hostům, :)

31. 7. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (49)

Podobné podniky