Kategorie

Hotel Nobys

3,9 / 5 (38 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „ochotný personál,lokalita“

Penzion-hotel Nobys se nachází v městečku Nová Bystřice - Jihočeský kraj, 20 km od města Jindřichův Hradec, nedaleko rakouských hranic a poskytuje ubytování hotelového typu pro všechny v oblasti, která se nazývá Česká Kanada. Hotel má vlastní restauraci, sluneční terasu, konferenční salónek, tenisový kurt, saunu s whirpoolem a masážní salón. Pro děti jsou připraveny dva dětské koutky - jeden vnitřní a druhý venkovní v uzavřeném prostoru, s pískovištěm, klouzačkou, houpačkami a prolejzačkami. WiFi je zdarma k dispozici v celém objektu, stejně jako bezplatné parkování v areálu penzionu. Pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Přímo v hotelu si můžete zahrát tenis a billiard. Oblast je populární pro četná golfová hřiště v bezprostřední blízkosti penzionu, v zimě pak pro lyžování. Celá Česká Kanada je protkána množstvím nádherných cyklostezek.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Nobys

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Brunclik

ochotný personál,lokalita

slabý signál Wi-Fi

Vyjádření partnera
Hotel Nobys Před 10 dny

Dobrý den,

děkujeme za hodnocení. V hotelu je více routerů, protože má silné zdi. Pokud počítač přenášíte, je dobré se vždy připojit k routeru s nejsilnějším signálem.

Hotel Nobys

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Anna

velmi příjemný a ochotný personál
zajímavá architektura hotelu
dobrá lokace hotelu

časté menší nedostatky - v předsíni pokoje byl cítit přepálený olej z kuchyně, nebyla možnost přitopit v pokoji, v pokoji nesmyslně umístěná televize, u večere v rámci polopenze nebyl k dispozici žádný nápoj, špinavá vířivka...

Vyjádření partnera
Hotel Nobys Před 12 dny

Dobrý den,

děkujeme za hodnocení.

V době Vaší návštěvy bylo venku 22 stupňů, tudíž jsme ještě vůbec netopili. Za polopenzi (tříchodové menu a snídaně formou švédského stolu) platíte 90 Kč. Je nám líto, ale s nápojem se už do této částky nevejdeme. Není problém si nápoje koupit.A upřímě, ještě jsme nikde nevideli polopenzi včetně nápojů - to už je potom forma all inclusive. Za tak nízkou cenu, kterou balíček stojí, by jste chtěli opravdu příliš!

Vířivka nemohla být v žádném případě špinavá, neboť má samočistící systém. Tzn. že před každou procedurou a po každé proceduře se sama propláchne a napustí novou pitnou vodou. Navíc ji pokojská pravidelně každý den ráno meje.

S úctou

Hotel Nobys

2. 10. 2016
Užitečné? Ano
Olga

Prijemne prostredi, velmi mila obsluha, dobre jidlo, vyhodna lokalita, krasna priroda.

Vyjádření partnera
Hotel Nobys Před 25 dny

Děkujeme!

Hotel Nobys

30. 9. 2016
Užitečné? Ano
David

Pivčo dobré

Snídaně mohly být obměňovány, každý den bylo na výběr jedno a to samé.
K večeři nebyla možnost výběru, bylo dáno jedno menu.
Dětský koutek je hrůza - jeden mini stan a asi 5 hraček. Škoda, že jsme nevěděli dopředu, přivezli bychom nějaké vyřazené hračky

Vyjádření partnera
Hotel Nobys Před 29 dny

Dobrý den,

děkujeme za reakci.

Na snídaních z našeho phledu není co obměňovat. Jedná se o švédský stůl se studeným a teplým bufetem. Každé ráno je na snídaních celkem 52 položek - tedy je z čeho vybírat.

Pokud si host zaplatí polopenzi, vybral si tak jednotné menu - u polopenzí není možnost výběru. Pokud si chete vybírat, nekupujte si polopenzi, k dispozici je jídelní lístek.

Dětský koutek budeme přes zimu opravovat. Stan koupíme nový, včetně hraček, které během sezony zmizely...

Hotel Nobys

27. 9. 2016
Užitečné? Ano
Jiri_hora

Místo, ochotný personál.

Vyjádření partnera
Hotel Nobys Před 25 dny

Děkujeme

Hotel Nobys

27. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (14)