Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Pobyt pro dva v České Kanadě: snídaně, wellness i další vyžití

4,0 / 5 Hotel Nobys Jižní Čechy (mapa) 1 prodej 29 zbývá

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Hotel Nobys

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Celkově nás hotel velmi překvapil, útulný pokoj, ochotný personál. Vířivka a láhev sektu byla super…

Lukáš
60 minut ve wellness pro oba (vířivka i sauna)
Obložená mísa s bizoními specialitami
Atraktivní jihočeská lokalita, pár km od Rakouska
2 osoby • 3 dny (2 noci)

Termín

V období do 30. 3. 2020 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

Ubytování

 • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji s Wi-Fi a TV

Strava: Snídaně

 • 2× bufetová snídaně
 • Obložená mísa pro 2 osoby + ochutnávka Bizoního piva

Wellness

 • Privátní wellness
  • 1× 60 minut v privátní sauně a vířivce + láhev sektu
 • Masáže
  • 1× 30 min. masáž pro oba (relaxační nebo sportovní)

Ostatní služby

Parkování zdarma

Wi-Fi zdarma

Omezení

Voucher nelze využít v období od 20. 12. 2019 – 2. 1. 2020. 

Můžete využít do 30. 3. 2020

 • Otevřené vouchery: Termín si s dostatečným předstihem domluvte na e‑mailu info@hotel-nobys.cz nebo na tel. +420 775 16 56 57. Při rezervaci uvádějte kód zakoupeného voucheru.
 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e‑mailem před zakoupením voucheru. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí. 
 • Děti do 3 let zdarma postýlka + snídaně zdarma
 • Děti od 3 do 11,9 let na přistýlce: 380 Kč/noc vč. snídaně
 • Děti od 12 do 17,9 let na přistýlce 550 Kč/noc vč. snídaně
 • Další osoba nad 18 let: 725 Kč/noc včetně snídaně
 • Domácí zvířata: 200 Kč/noc
 • Wi-Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

4 290 Kč
4 290 Kč
Ukončeno
60 minut ve wellness pro oba (vířivka i sauna)
Obložená mísa s bizoními specialitami
Atraktivní jihočeská lokalita, pár km od Rakouska

Že je v jižních Čechách krásně, o tom žádná. Ale víte, že kraj rybníků skrývá i Kanadu? Tedy přesněji přírodní park Česká Kanada. Kromě toulek krásnou krajinou vás ale čeká ještě jedna radost: 60 minut wellness odpočinku. Ten si vychutnáte v příjemném hotelu Nobys, který vás na 3 dny také ubytuje.

Pohodlné bydlení i vířivka

Ubytujete se v útulně zařízeném pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí vybavení je i plochá TV (to kdyby vám zbylo trochu volného času po výletech) a k internetu se připojíte prostřednictvím Wi-Fi.V ceně voucheru máte každé ráno i snídaně. Na večeři můžete vyrazit na bizoní speciality - ty zajistí Bison Ranch Rožnov, kam se na tato statná zvířata můžete zajet i podívat – a cestu rovnou spojte s návštěvou zříceniny mohutného hradu Landštejn.Po výletech už se ale můžete těšit na sladkou odměnu: 60 minut wellness odpočinku! Hodina relaxace s lahví sektu ve vířivce vaše tělo i mysl krásně uvolní a pročistí. Druhý den tak nabití energií můžete zdolávat další jihočeské kilometry.

Objevte krásy Jindřichohradecka

Za výlety a zajímavostmi se nemusíte trmácet nijak daleko: Jindřichův Hradec budete mít od hotelu cca 17 km a v tomto malebném městě s řekou Nežárkou a rybníkem Vajgar můžete obdivovat nejednu historickou památku: dominantou je ale nepochybně jindřichohradecký hrad a zámek s legendou o bílé paní a nočními strašidelnými prohlídkami.A když jste v Jindřichově Hradci, neměla by vaší pozornosti uniknout ani zdejší proslulá úzkokolejka, která ostatně vede až do Nové Bystřice, kde stojí váš hotel. Z dopravy byl na této trase v minulosti dokonce vyloučen jako černý pasažér Jára Cimrman, který má „díky“ tomu v zastávce Kaproun pamětní desku. Vlakem se můžete vydat i do Kamenice nad Lipou, kde najdete Pohádkovou říši Fábula. A děti nadchne zoopark Na Hrádečku (12 km od hotelu).

Kraj je protkán bohatou sítí cyklotrasturistických stezek a co by kamenem dohodil (přesněji cca 8 km) to budete mít do Rakouska, kde můžete omrknout třeba městečko Litschau se strážním hradem nebo město a vodní hrad Heidenreichstein (20 km od hotelu) s padacími mosty a renesančními bránami.

Další zajímavosti v okolí: