Kategorie

Hotel Berghof

3,6 / 5 (106 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Přístup personálu.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Pobyty pro cyklisty

Hodnocení podniku Hotel Berghof

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivana

Přístup personálu.

4. 6. 2016
Užitečné? Ano
Rosta

Okolni prostredi hotelu.
Parkovani u hotelu a dobra dostupnost autem.

V restauraci zakoureno a obsluha byla uplne zmatena a objednavky spatne vyrizovala.
Vstricnost velmi nizka.
Hotel si hraje na luxusni pro nemeckou klientelu, ale je tak na urovni 4 cenove bohuzel.
Daleko od sjezdovek, nutny dojezd autem nekolik kilometru.

13. 5. 2016
Užitečné? Ano
Monika

Nejvíce sauna

18. 4. 2016
Užitečné? Ano
Bedřich

Vcelku dobrá strava, ale porce večeře tak spíše dětská. Pro trochu většího jedlíka nic moc. Já toho moc nesním, takže pro mě dostačující. Snídaně dobré. Ochota personálu.

Napoprvé jsme dostali pokoj miniaturních rozměrů, s odřenými stěnami, a navíc v něm byla zima....Jelikož jseme se ozvali, dostali jsme jiný, ve kterém bylo vše v pořádku, kromě osvětlení. Když jsme rozsvítili stropní světlo, nemohli jsme ve skříni s věcmi nic najít, prostě tma. Lampičky to samé, nepřečetl jsem z knihy, kterou jsem si chtěl číst - nic...

27. 3. 2016
Užitečné? Ano
Eliška

Příjemná atmosféra, milá paní majitelka, celkem prostorný pokoj. Rezervace pokoje proběhla bez problémů. Dobrá poloha hotelu - blízko lyžařským areálům.

Bohužel jsme zřejmě chytli špatný pokoj. Nefungovala v něm wifi, i když hotel inzeruje pokrytí wifi v celém objektu. To by ani nebyl takový problém, ale pokoj byl velmi vlhký, vnější zeď byla vlhká tak do 30 cm (na omítce byla vyloženě vidět mokrá skvrna). Stejně tak nějakým způsobem protýkala voda z rosícího se záchoda do koupelny, opět přes zeď, což vyústilo v to, že kdykoliv jste šli na chodbu, šlápli jste do úplně mokrého koberce. Majitelka nám po upozornění na tuto nepříjemnost dala více ručníků, abychom po nich chodili, ale ty nám hned druhý den sebrala pokojská... Chápu, že toto mohla být pouze náhoda, že zrovna někde něco prasklo, ale trochu o tom pochybuji. Dále byla zajímavá přítomnost elektrického žebříku na sušení ručníků v koupelně, kde se bohužel nenacházela žádná fungující zásuvka (Což byl na tomto pokoji problém obecně). Co se týká překvapení na pokoji, které bylo slíbeno ve voucheru, museli jsme si o něj říct. Paní majitelka byla velmi ochotná a milá, ale tohle bylo opravdu přespříliš. Snídaně byly podávané formou bufetu. Měly být od osmi, ale ostatní hosté chodili dříve a v místnosti nebylo dostatek míst pro všechny. Večeře byly spíše menší porce, ale pro rodiny s dětmi zřejmě dostačující. Celkově tedy pobyt hodnotím spíše záporně a doufám, že jsme opravdu měli jenom smůlu.

25. 2. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (41)