Kategorie

Hotel Relax Inn

3,6 / 5 (94 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „:-)“

Moderní Hotel Relax Inn najdete v dobře dostupné čísti Prahy v blízkosti O2 Areny. Nabízí komfortní ubytování, wellness služby a vynikající gastronomii.

Dnešní nabídky Hotel Relax Inn

Hodnocení podniku Hotel Relax Inn

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

:-)

1. 12. 2016
Užitečné? Ano
Robca

Prostředí hotelu i pokoje, klid v noci.

V restauraci omezená nabídka jak jídla, tak pití, je vidět, že není hojně navštěvována ani lidmi "zvenčí". Voda v bazénu chladnější.

25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jiří

Bazén na hodinu jenom pro sebe, dobrá snídaně a pro nás ideální lokalita - Hotel jsme využili k přespání po akci v O2 Aréně, která je od hotelu kousíček.

Čtvrť ve které je hotel umístěn může být pro někoho dost "odstrčená". V koupelně našeho pokoje se neustále držel podivný zápach (Pravděpodobně ze špatně odtékajícího umyvadla).

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lilisedivkova

Hrozná čtvrť nikam se nedá jít ,restaurace, pokoje,vybaveni atd.... neodpovídalo to 4hvezdickoveho hoteluu velká nespokojenost nikdy vice

3. 11. 2016
Užitečné? Ano
Kamila

Čisté pokoje, dobrá bufetová snídaně, příjemný personál. Ve wellnessu bylo čisto, klid, úplný relax. Sice se našlo pár drobností, které nám vadily, viz. níže, ale celkově hodnotím hotel jako celmi příjemné bydlení.

Na pár věcí by se určitě dalo zapracovat, jako kafe na snídani. Dále mi osobne vadil chybějící držák na šampony, mýdla ve sprchovém koutě.

30. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (38)

Podobné podniky