Kategorie

Hotel Avalanche ***

4,5 / 5 (140 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „okolí skvělé, překrásný výhled, všude kousek“

Dnešní nabídky Hotel Avalanche ***

Hodnocení podniku Hotel Avalanche ***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Honza Vuvuzelka

okolí skvělé, překrásný výhled, všude kousek

19. 1. 2017
Užitečné? Ano
Matka

Hotel na dobrém místě.

Skutečnost, že wifi nedosáhne na pokoj bych brala jako, že se může stát. Hotel ovšem uvádí jako jedno velké plus monitorované parkoviště. Pokud se někdo ohání něčím takovým, tak předpokládám, že je si 100% jistý funkčností systému. Hned po první noci sme měli u hotelu nabourané auto, viník neznámý, hotel mi jen sdělil, že mění kamerový systém a záznam nemají. Recepční mi přitom ihned při nahlášení události sdělil, že ano, jsme monitorovaní, záznam se najde a o „výměně“ kamer neměl informace. Zkažená dovolená, sleva nebyla opravdu zadarmo…Nejvíc mě na celé věci asi vadilo postavení hotelu k celé věci. Nebyla tam snaha věc řešit, Očekávala bych, že se nám přijde omluvit majitel hotelu, že nám nemohli poskytnout služby, které jsou údajně v ceně. Viník má jistě dost zničené auto, protože drhnul o celé mé zadní dveře, až svým vozem vycvakl kryt na tažný a jak vyjelo, tak mu jistě nechalo nepěkné stopy na vozidle. Každopádně mě už tam nikdo neuvidí, byť hotel jako takový nebyl špatný.

Vyjádření partnera
Hotel Avalanche *** Před 2 dny

Dobrý deň, ďakujeme za Váš čas a hodnotenie aj keď je veľmi negatívne; je nám veľmi ľúto, že služby nášho hotela komplexne hodnotíte podľa nehody, ktorá sa Vám naším nezavinením stala na hotelovom parkovisku. To si istotne naši zamestnanci, ktorí sa vždy snažia vyjsť hosťom v ústrety a vo všetkom im vyhovieť nezaslúžia. Áno, pravda je, že z technických dôvodov výmeny softvéru monitorovacieho systému bol tento niekoľko dní mimo prevádzky a tieto technické veci nie vždy recepční vedia. Ešte raz sa ospravedlňujeme a vyjadrujeme ľútosť nad Vašou nehodou aj skazenou dovolenkou, ale rozhodne by som nehodu nespojoval s uplatnením zľavy - môžeme Vás ubezpečiť, že všetci hostia sú pre nás rovnako dôležití.

S pozdravom

Peter Ľupták
konateľ

13. 1. 2017
Užitečné? Ano
Slukovapetra

Personál byl velice milý, jídlo výborné.

6. 1. 2017
Užitečné? Ano
Tomáš

Pěkný prostorný pokoj, ochotný personál, slušné jídlo

2. 1. 2017
Užitečné? Ano
Zuzy12

Skvělé ubytování, obsluha velice příjemná, rychlá domluva při rezervaci, se vším rádi poradili. Byli jsme velice spokojení, mohu opravdu jen doporučit, určitě se tam ještě vrátíme :-)

Vše ok :-)

6. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (64)