Kategorie

Restaurace Šnyclovna & Chata Říp

3,4 / 5 (12 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Cena odpovídá kvalitě ubytování. Prostředí starší ale bylo všude čisto. Jídlo vynikající a velké. Majitelé příjemní a ochotni věnovat se vám kdykoli a pomoci s čímkoli. “

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Lyžování v tuzemsku, Pobyty pro cyklisty

Hodnocení podniku Restaurace Šnyclovna & Chata Říp

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

Příjemní majitelé, čisté ubytování i sociální zařízení, dobré jídlo..

Jsem kuřák, přesto mě ne úplně mile překvapila kuřácká restaurace..

Vyjádření partnera
Restaurace Šnyclovna & Chata Říp Před 12 měsíci

Děkujeme za hodnocení. Když tu jsou nekuřáci nebo děti, tak se v restauraci nekouří a v době snídaní, obědu a večeřích se taky nesmí kouřit. Když vám kouření vadilo, měli jste chodit kouřit ven, my vám chtěli pouze vyhovět.

29. 2. 2016
Užitečné? Ano
I

Cena odpovídá kvalitě ubytování. Prostředí starší ale bylo všude čisto. Jídlo vynikající a velké. Majitelé příjemní a ochotni věnovat se vám kdykoli a pomoci s čímkoli.

Vyjádření partnera
Restaurace Šnyclovna & Chata Říp Před 12 měsíci

Děkujeme moc za hodnocení, jsme rádi, že se vám u nás líbilo a doufáme, že nás opět navštívíte :)

27. 2. 2016
Užitečné? Ano
Jarmila

Nevyhovovala nám strava, např. ke snídani nám automaticky přinesli párky a byl problém chtít jinou variantu. Druhý den zase vajíčkovou pomazánku a nic víc… přitom by stačilo máslo a mermeláda nebo sýr, děti párky nejedí… Polévky při večeři byly chutné, ale druhé jídlo nedobré (rozvařené těstoviny s míchaným vajíčkem a paprikou nebo nedosmažené hranolky v hnědé omáčce s plátkem masa…). Nejsme nároční ani vybíraví, ale toto bylo moc.

Penzion je přímo u hlavní silnice a je tam velký provoz, i v noci. Je slyšet hluk do pokoje, Spát při otevřených oknech nejde. Penzion je starší, nepříliš udržovaný. Společné toalety a sprchy byly ale poměrně čisté. S rezervací jsme problém neměli, paní byla celkem ochotná a vstřícná. Víme ale určitě, že tohoto penzionu již nepojedeme. Okolní příroda je ale moc pěkná. Takže Kořenov ano, chata Říp ne.

18. 3. 2015
Užitečné? Ano
Anetka

Ubytování, jídlo i personál-vše naprosto senzační! Vřele doporučuji!

9. 3. 2015
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.