Osobní trenér & online konzultant

4,2 / 5 (15 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super tréner, určite môžem len doporučiť, aj pri milion vyhovorach to vždy nejako ide :) Dokáže Vás motivovať, trénink príjemný/náročný. V kominkácii žiaden problém nebol, určite sa dá zosúladiť na časovo náročná práca s tréninkami.“

Sportuji od dětství a profesionálně se věnuji trénování od roku 2007. Nabízím odborné vedení při cvičení všem klientům, od úplných začátečníků, po pokročilé sportovce a respektuji každého, kdo na sobě vytrvale pracuje. Snažím se předat vše, co jsem se během své praxe doma i v zahraničí naučil. Při tréninku kombinuji různé postupy a druhy zátěže a jelikož časy se mění a nároky na efektivitu jsou čím dál větší, soustředím v současné době svou praxi převážně na užší okruh dlouhodobých klientů a online mentoring.

Dnes otevřeno: 6:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Jan Charamza
http://www.charamza.cz
charamza@gmail.com
+420 605 816 948

Dnes otevřeno: 17:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Jan Charamza
http://www.alphagym.cz
charamza@gmail.com
+420 605 816 948

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Krása, zdraví a relaxace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Osobní trenér & online konzultant

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,2/5 (15 hodnocení)
Jitka

Samotný trénink byl v pořádku. Domluva byla o něco horší. Trenér neumožnil vyčerpat voucher dle textu na voucheru: Do konce platnosti voucheru musí být vyměněn za permanentku, ta je platná na 1 měsíc od doby výměny. Trval na vyčerpání do konce platnosti voucheru a poté se s ním již nedalo domluvit na dalším tréninku.
Je to škoda, hledala jsem trenéra, kam bych mohla chodit ne jenom na vouchery, ale potom i pokračovat dál.

25. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Andrea

Super tréner, určite môžem len doporučiť, aj pri milion vyhovorach to vždy nejako ide :) Dokáže Vás motivovať, trénink príjemný/náročný. V kominkácii žiaden problém nebol, určite sa dá zosúladiť na časovo náročná práca s tréninkami.

26. 4. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karin

Voucher využila má dcera a je s trenérem velmi spokojena.....
Mohu jen doporučit.

19. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Žádný trénink není stejný, vždy se těším. Honza brzo odhalí slabiny a pod jeho vedením na sebe pokroky nenechají dlouho čekat. Je to profík s rozumným přístupem. Doporučuji!

8. 1. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Elena

byla jenom na jednom cvicenie. spatna komunikacia. ne muzu domluvitsia na dalsi termen. nemuzu emu dovolat. NE DOPORUCILA

Vyjádření partnera
Osobní trenér & online konzultant Před 3 roky

Dobrý den, snažím se vždy maximálně vyjít vstříc. Vy jste, dle svých slov, přehlédla podmínky voucheru a požadovala trénování v jiném fitness. I tak jsme se nakonec shodli na tom, že budete zatím chodit do fitness, kde máte zaplacené členství a počátkem teplejšího počasí využijeme Váš voucher ke cvičení venku. S tímto jsme se rozcházeli. Poté mi od Vás přišel email, v pořadí již několikátý, kde jste své stanovisko změnila a já na něj nestihl odepsat před tímto hodnocením. Na veškerou předešlou korespondenci jsem reagoval, ačkoliv nemohu vzhledem k vytíženosti reagovat okamžitě. Mám zde také uvedeno, že jsem k zastižení především pomocí emailu, jelikož se celé dny věnuji klientům, tudíž nemohu brát telefon. Mrzí mne Vaše nespokojenost, nicméně jsem udělal maximum, které bylo v mých silách. S pozdravem, Honza.

3. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)

Podobné podniky