Hotel Magnólia

Piešťany, Nálepkova 1

„Hotelový pobyt byl skvělý. Kuchaři vařit umí. Personál byl milý.
Piešťany jako město můžu doporučit.“
— Drimalova, Před 3 měsíci

„Hotelový pobyt byl skvělý. Kuchaři vařit umí. Personál byl milý.
Piešťany jako město můžu doporučit.“
— Drimalova, Před 3 měsíci

O nás

Hledáte komfortní business hotel v centru města či romantické místo na víkendový odpočinek? Hotel Magnólia s příjemnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, s ideální polohou v centru světoznámého lázeňského města Piešťany, odkud je vše na, , dosah ruky "a zároveň na nábřeží řeky Váh Vám umožní dokonale si vychutnat Váš pobyt.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Hotel Magnólia
Nálepkova 1, Piešťany, 921 01 (zobrazit na mapě)

Hotel Magnólia

Nálepkova 1, Piešťany, Slovenská republika 🇸🇰

Vybavení a služby
Parkování: od 10 €. Parkoviště před hotelem: 2-3 noci - 10 €; 4 a více nocí - 15 €. Hotelové parkoviště má omezenou kapacitu 40 parkovacích míst. Parkovací místo na hotelovém parkovišti není možné rezervovat předem. Možnost parkování na vedlejším městském parkovišti za poplatek - hodinová sazba: 1 € v době od 7:00 hod. do 21:00 hod./ Příklad: Víkendový pobyt na 2 noci s příchodem od 14:00 hod. v pátek a odchodem o 11:00 hod. v neděli zaplatí za parkování na městském parkovišti 25 €. Upozorňujeme hosty, že v ulicích při rodinných domech v okolí hotelu platí zákaz parkování
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: 10 €/noc
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti vody nebo koupaliště
V blízkosti aquaparku

Hodnocení podniku

4,1/5 (281 hodnocení)
Iva

Okolí příjemné, strava byla v pořádku, čisto na pokoji.

Vybavení tohoto hotelu neodpovídá 4 hvězdičám, připomíná spíše lepší ubytovnu. Výhled z osmého patra byl sice pěkný, ale to je tak vše. Doporučuji se zaměřit na řešení parkovacích míst pro hosty. Ještě jsme nezažili, abychom museli auto parkovat na městském parkovišti. Velké zklamání z tohoto pobytu i co se týče welnes. Bazén je plavecký voda studená, spíše pro ty, co se potřebují ochladit po sauně. Ten, kdo je menšího vzrůstu si nemá šanci v bazéně odpočinout, protože je hluboký 1,5 metru, po bocích žádné stupínky ke stání. Tento hotel již nenavštívíme, byli jsme kromě stravy opravdu zklamáni.

Ilona

Vše super

Simona

Lokalita super, do lázeňského parku pár kroků i kolonáda za rohem.
Jídlo výborné a dost, nic nám nechybělo, ochotný personál…

Za cenu, že hotel je v centru, tak trošku chybí večer klid, bezprostředně vedle hotelu je restaurace, kde probíhala svatba, takže veselo :)