Relax Hotel *** FIM

4,0 / 5 (3 hodnocení)

V kompletně zrekonstruovaném Relax Hotelu FIM ***, který si i okolní les oblíbil, strávíte nezapomenutelné chvíle ve dvou, ve společnosti dobré partie i rodiny. V hotelovém wellness vás čeká klid a vytoužený relax.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Pobyty s dětmi, Pobyty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Relax Hotel *** FIM

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (3 hodnocení)
Koro

skvělý servis, s partnerkou jsme si to užili, výtečná bohatá snídaně

rychle to uteklo

15. 1. 2018
Jan

Po zakoupení tohoto pobytu a rezervaci, jsem zjistil, že o hotelu jsem nic nezjišťoval. Když jsem pročetl recenze (které byly velmi různorodé, buď byl někdo velmi spokojen nebo nespokojen), tak jsem nabyl trochu nejistoty. Na každé recenzi bylo trochu pravdy. My byli v 3. patře – byli jsme čtyři a pokoj byl velikostně normální. Neměli jsme stísněné pocity. Zvuky z vedlejších pokojů bych přirovnal ke zvukům z paneláku. Co se týče stravy tak ta byla první den nic moc a druhý den normální, snídaně průměrné. My jsme tam za gastro zážitkem nejeli, takže jsme nebyli ani zklamání. Bazének malý, ale pro děti (4 a 8 let) úplně dostačující a děti si hodně užili. Okolí krásné a i v zimním období je zde plno typů na výlety. Poloha naprosto super, lyžařské středisko kousiček.
S personálem jsme neměli jediný problém.
Celkově jsme byli s pobytem spokojeni, děti si to hodně užili, avšak přísťe budem hledat jinde :) (neradi jezdíme na stejné místa)cena cca 3000,– Kč/2 noci/ 4 osoby/ polopenze – naprosto odpovídá.

Strava byla na nižší úrovni, ale vždy jsme se najedli.

13. 12. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.