Jazykové kurzy Logos MH

3,7 / 5 (3 hodnocení)

Osobní přístup a stoprocentní účast na věci,.... zajímáte nás, vyučujeme Vás se zápalem, zaujetím a zájmem. Jsme tu jen pro Vás. LOGOS jsou jazykové kurzy německého, anglického jazyka a češtiny pro cizince a to pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Dbáme na to, abychom Vám poskytli co nejlepší služby, proto všichni naši lektoři mají patřičné vzdělání a praxi v tomto oboru. Samozřejmostí je příjemné vystupování, zkušenosti s nejrůznějšími typy výuky a indviduální přístup k Vám, našim klientům. Kombinujeme metody tak, aby bylo vyučování co nejefektivnější. Pořádáme kurzy pro žáky, maturanty, veřejnost i starší občany. Nabízíme pravidelné ověřování znalostí. Pracujeme s moderními a kvalitními materiály. Ve výuce konverzujeme a diskutujeme o aktuálních tematech. Nabízíme férové ceny i slevy. Naše hesla zní : DES..............Důkladnost, efektivita, systematičnost Skončete už s pokusy učit se cizímu jazyku, přijďte se ho naučit k nám!

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.logosmh.cz/
mariehodinkova@gmail.com
+420 720 392 946

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jazykové kurzy, Zábava a volný čas, Kurzy a workshopy

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Jazykové kurzy Logos MH

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,7/5 (3 hodnocení)
Jana

Vynikající přístup lektora

Vyjádření partnera
Jazykové kurzy Logos MH Před 2 měsíci

Velmi děkujeme za hodnocení, naši lektoři jsou zkušení a zároveň velmi přívětiví. S přibývajícími zkušenostmi si velmi dobře uvědomujeme rozdílné znalosti i požadavky studentů. Logos MH

5. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nina

vracene peníze

kurz se bohužel neotevřel takže nemám co hodnotit

Vyjádření partnera
Jazykové kurzy Logos MH Před 3 měsíci

Zájem studentů o určitou úroveň bohužel nijak ovlivnit nemůžeme. Tradičně nabízíme našim zákazníkům kompenzaci v podobě individuálních kurzů, nebo navrácení částky, jako v tomto případě.
Navíc v popisu akce schválené Slevomatem, jsou jasně stanoveny podmínky, za kterých je možno skupinový kurz realizovat, pokud splněny nejsou, je jasné, že k uskutečnění skupinového kurzu nemůže dojít, a však klient není nikterak ošizen o své peníze ani o možnost přihlásit se do kurzu, který pořádá konkurence. Tudíž není žádný objektivní důvod pro to, aby si zákazník nezakoupil kurzovné u nás.

25. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.