Hodnocení podniku SPA Hotel Bílý Hořec***

3,8/5 (243 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karolína

Strava

Nepříjemná obsluha

30. 10. 2019
Klaraes

Velmi příjemný personál

všechno

28. 9. 2019
Anonym

Celkem příjemná restaurace, ale při druhé večeři jsme se nedočkali pití, proto jsme museli ke konkurenci

Parkoviště v katastrofálním stavu. Zařízení pokojů je pravděpodobně ještě pozůstatkem z doby totality, trochu retro.

18. 9. 2019
Jakub

Dobré jídlo, dobrý výběr z jídla, příjemný personál, za docela nízkou cenu slušný

Velice špatný relax, výřivks maximalne pro dva lidi 4 by se tam tlačili, dohromady 5 lehátek pro cely hotel o cca 35 pokojích, malé parkoviště za hotelem v příšerném stavu.. Kafe v ceně je tak odporné ze je to jen výplach z trubek. Dvoulůžkové postele měly mezi sebou asi 15cm díru, v koupelně rezavé topení, nábytek neskutečně omlácený

23. 8. 2019
Lenka

lokalita a prostředí bylo pěkné, personál jak kdo, slečna na recepcí nebyla moc příjemná a pán na recepci byl studený čumák

vůbec se mi nelíbila paní co vydávala večeře, v černém a stejně bylo vidět, že je ušmudlana, jídlo brala holýma rukama, systém objednávek by šlo vylepšit

6. 8. 2019
Anonym

Nejlepší byli památky, turistické atrakce.

Hotel byl hrůza, pokoj byl strašný, postele pořád vrzali při každém otočení, jídlo bylo průměrné. Odjížděli jsme o den dříve.

31. 7. 2019
Stanislav

Parkoviště u hotelu. Dobrá poloha.

Zakouřené pokoje, nezdvořilost personálu, velmi skromné porce masa k večeři, výřivka pouze pro 2 osoby.

17. 7. 2019
Jan

V hotelu jsem několikrát byl a bylo to super, ale…

…hotel nám již zaplacenou rezervaci /dárek k manželčiným narozeninám/ zrušil z důvodu začínající rekonstrukce. Když jsem se ptal, zda nám při volbě náhradního termínu umožní jako bonus dítě zdarma, odpověď zněla NE. Momentálně čekám na dořešení tohoto problému.

1. 4. 2019
Milan

výborná poloha hotelu v centru Harrachova, příjemný personál

jednak pokoje velmi chudě vybavené, ale hlavně „svérázný“ způsob servírování večeří (jak polévku, tak hlavní jídlo si bylo nutno odestát ve frontě, na stůl byly servírovány pouze objedané nápoje). V této cenové relaci bývá úroveň poskytovaných služeb lepší. Výšeuvedené doporučení se proto týká jen velmi nenáročných turistů.

17. 9. 2018
Anonym

Domluva při rezervaci super, poloha hotelu v centru taky výborná. Ještě musím pochválit lázně a toť asi vše.

Stravování bylo jako v závodní jídelně. Sice lákají na tříchodové menu, ale s tím, že polévku a něco jako dezert si musíte jít nabrat sami (pokud na vás ještě zbyde). V pátek jsme měli pozdější příjezd, tudíž jsme šli na večeři cca půl hodiny před koncem. Sedli jsme si ke stolu, který nebyl prostřený (ono už stejně moc na výběr nebylo, jelikož u ostatních stolů buď někdo seděl nebo na nich bylo neuklizené nádobí) paní servírka a recepční v jednom nám donesla hlavní chod s tím, že pro příbory si máme dojít kamsi. To bychom ještě překousli.. Nicméně vrcholem celého pobytu byl pan číšník.. Tento pán by se této profesi měl vyhýbat obloukem. Člověk který neumí komunikovat s hosty, tváří se, jako že tam je z donucení a nemá ani trochu zájmu na tom, zda něco prodá či ne, hlavně ať už má tu šichtu za sebou.. Velké zklamání.. Pokoje fotkám ze slevomatu moc neodpovídají. Vrzající postele, koupelna zastaralá a ani nemluvě o tom sprchovém koutu se závěsem jako na škole v přírodě.. Renovace by hotelu prospěla..

10. 7. 2018
Martinamlc14

Okolí, výhled na skokanské můstky, welness.

Toho, co se nám na hotelu nelíbilo je bohužel více, než jeho kladných ohlasů. Personál hotelu se choval arogantně, chyběla vstřícnost, profesionalita a jakási důvěra ve vztahu personál-host (to se týká především obsluhy restaurace). Jen maličkost např. platit za objednané pití až na konci pobytu, ne pokaždé zvlášť. Zvenku je to pěkný horský hotel, ale vevnitř nás překvapil starší oprýskaný nábytek a židle se špinavým čalouněním. Pokoje strohé bílé stěny s jedním malým obrázkem, koberec zašlý. Koupelna fajn, jen ten nejlevnější hrubý toaletní papír neudělá dobrý dojem. Opět mi chyběly maličkosti, na které jsem si ze spoustu hotelů v ČR už zvykla. Malý balíček odličovacích tamponů, mýdlo, fén. Relax centrum taky fajn, ale moc hostů najednou se tam nevejde. Vířivka max pro tři, už ve dvou jsme si pletli nohy a do parní sauny mohli kapnou trochu eukalyptu na vůni, cítila jsem zpocené zatuchlé ponožky. Jídlo průměrné, obyté talíře, nabízená káva a moučník nám byl poskytnut stylem- „tam si udělejte kávu a tam si vemte kousek koláče“. Podotýkám, že kuchař uměl asi jedno těsto, protože jsme měli stejný koláč po celý pobyt, jen jednou s meruňkami, pak s jahodami, taky borůvkový a nakonec s makem.
Všechno jsou to spíše maličkosti, které ale pro nás utvořili celkový ne moc dobrý dojem. Cítili jsme se tam tak nějak zvláštně…„Jó dobře, jste tady, tu máte, co jste si objednali a děkujeme odejďete. My čekáme na zimní sezónu a lyžaře“. Jako ostatně celý Harrachov. Tak my taky děkujeme, ale asi dlouho se neukážeme.

18. 7. 2017
Tomáš

Fotky vs. realita

16. 7. 2017
Bob

Sauna po 18 hod za poplatek, hrůza

12. 5. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.