Hodnocení podniku SPA Hotel Bílý Hořec***

3,8/5 (246 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Počasí :-)

Vše

27. 10. 2019
Dominika

Jídlo-velmi studené večeře, u snídaně tvrdé pečivo. Na to, že se jedná o relax centrum, kdy při plné kapacitě hotelu (a to jsme neměli) je cca 13 pokojů na patře nikoli všechny po 2 ale i více lidí, je relax centrum dost malé. Vířivka cca pro 2 lidi, poté dvě lehátka a pak jen sauna pro cca 6 lidi a to se budete dotýkat. Jinak hodiny na vířivky se neurčují takže jsme čekali 2,5 hodiny na vířivku a beztak se na nás nedostala. Po večeři po 18:00 jsme šli do vířivky a dostali od recepce vynadáno, že si to musíme zaplatit, ale ve voucheru byla vířivka neomezeně.
Velmi zklamané, ještě že jsme měli kola s sebou.

16. 9. 2019
Vkalfas

bohužel jsem v plánovaném termínu nemohl pobyt uskutečnit, a tím pádem pobyt propadl, myslel jsem že se pokusíme s poskytovatelem dohodnout na náhradním termínu, bohužel nedohodl.

12. 9. 2019
Monika

Bohaté snídaně, akorát člověk musel přijít brzo, protože pak už se některé věci nedoplňovaly.

Ubytování bych určitě nedoporučovala. Slečna na recepci velice nepříjemná, člověk se skoro bál na něco zeptat. Pokoje špinavé, všude hromada prachu, který se tam neudělá za jeden den, skříně nepoužitelné protože smrděly zatuchlinou, Jídlo horší než ve školní jídelně a ještě si pro něj člověk musí chodit „do okýnka“ kde vám to pan kuchař kydne do talíře jako když dává žrádlo psovi.

4. 9. 2019
Petak

Dobrý výběr jídla a lokalita.

Malej wellness kde o soukromí můžete jen snít. Všeho všudy dvě lehátka, vířivka pro 4 osoby a saunička také pro 4. Pokoj malej, flekatej a s vrzající postelí. Ukrajinci na kolejích nebo ubytovnách bydlejí líp.

30. 8. 2019
Stanislav

snad jen počasí

plíseň ve wellness okolo vířivky, název římské lázně – a jen malá vířivka spíše pro dva a parní sauna to bylo vše, pro hosty naprosto nedostatečné, pokoje špinavé, komfortní, jak je v popisu hotelu jistě nejsou, též jídlo spíše průměrné, i personál na recepci nepříjemný

29. 8. 2019
Jana

Líbila se nám poloha hotelu ve středu Harrachova.

Co se nám nelíbilo? Tento hotel jsme navštívili v rámci pobytu zhruba před čtyřmi lety, kdy jsme byli nadmíru spokojeni se vším – výběrem a množstvím podávaného jídla, snídaní i profesionálním chováním personálu. Proto jsme se vrátili. Musím říci, že jsme byli v šoku. Za tak krátkou dobu taková změna – opotřebovaný nábytek, špinavé, zvlněné koberce na chodbách, zamčené dveře na terasu hlavní i u wellness. První den návštěva wellnes – to byl zápach! Zřejmě odpady? Nevím. Opadávající kachličky na vyhřívaných lehátkách (na jednom se ani nedalo ležet, jak bylo horké), nečisté sprchy.. Návštěva pouze ve vymezeném čase 10 – 18 hodin, potom už platba 200,– Kč za hodinu? To si snad někdo dělá srandu! Sešlo se nás tam tak 12 a každý „čuměl“. Do vířivky se vejdou max. 4 osoby, a to bych ještě doporučovala jen známé – není příjemné se dotýkati ve vířivce „cizích“ nohou, Navíc tam byla pěna, která by tam rozhodně být neměla. Ani nechci domýšlet, jak často se mění voda. Koupel nohou, tam by to bylo ideální ve 2 osobách. A co ostatní? Koukali, kdy kdo odkud odejde, aby si taky mohli „užít“ odpočinku.
Nejsme nároční, ale ani strava nebyla nic moc. Snídaně klasika – stále stejné párky, vajíčka a stejné salámy. Večeře? Výběr ze tří jídel se prováděl předem – horší bufet. K tomu jeden druh polévky, nějaký kompot nebo červená řepa a obyčejná třená buchta.
Nikdy jsem takovou recenzi nenapsala, ale vím, že sem už nepojedeme a určitě nedoporučím svým známým. Jana

28. 8. 2019
Ipeterova

Blízko od turistických tras a v samotném centru Harrachova.

Welness velmi malý, služby slabé.

17. 8. 2019
Lucie

Dobrý den kde jen začít nelíbil se nám pokoj vypadalo staře ale to by ani tak nevadilo , jen kdyby nebyly špinavě šuplíky i zrcadla byly ušmudlané ...... snídaně byla dobrá ale káva se nedala pít a džus nebyl džus to i voda byla lepší a o večeři ani nemluvě jídlo spálené a hořké … a ten welnes nebyl welnes nezlobte se ale jedna malá vířivka a sauna není welnes

21. 5. 2019
Michaela

Ubytování naprosto šílené, postel v rozkladu, matrace žluté fleky. Jídlo ŠÍLENOST ! Jídla nedochucená, snídaně tvrdé lupínky do mléka nebo do jogurtu, prý bohatý švédský stůl =D. SPA WELLNES whirpool na kapacitu hotelu absolutně nestačí, „sauna“ či parní kabina v rámci možnosti dobré. Sprchy u parní kabiny špinavé a všude je cítit odpad z kanalizace. Harrachov je nádherné místo ale do tohoto hotelu už nikdy víc!!! Personál v restauraci VELKÁ POCHVALA skvělý přístup akorát problém s organizací ale jinak naprosto v pořádku!!! Slečna na recepci nám spíš přišlo že jí obtěžujeme a moc ji asi práce na hotelu nebavila. Jezdíme často na wellnes s přítelem ale tohle jsme ještě neviděli! Raději jsme na večeři šli do HOTELU PRAHA kde vaří výborně a je tam skvělý personál a kuchyně.

14. 5. 2019
Jitka

Ubytování v pořádku, ale obsluha, jídlo tragédie. Zmatený personál v restauraci :(.

Vyjádření partnera
SPA Hotel Bílý Hořec*** Před rokem

Dobrý den ,
děkujeme za vaše hodnocení.
Nic méně náš kuchař zde vaří již přes 2 roky a hostům zde chutná.
Bohužel, jeden z číšníků se zde zaučoval první den, tak je smutné ho hned odsoudit :-(

14. 9. 2018
Martina

Obsluha v restauraci velmi slabá, neochotná a pomalá, večeře jako ve školní jídelně a dost často z polotovarů. Vybavení pokojů velmi zastaralé a nefunkční.

27. 8. 2018
Monca

kebab (50m od hotelu)

Smrad z wc, nefunkční topení, školní jídelna, znuděný personál, malá relaxační zóna, výpadky teplé vody, špinavé prostěradlo, rozpadlé parapety, malá tv, 3* uděleny v roce 2005!

5. 7. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.