Drevenice Jenny

3,7 / 5 (10 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásná krajina, příjemné prostředí. Nefungovalo topení, bylo okamžitě opraveno, nebyly štamprle, byly dodány, nenahříval bojler, byl zprovozněn. Takže služby na jedničku.“

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Drevenice Jenny

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kfidlerova

Dětské hřiště

19. 6. 2017
Yoltyspatrik

Prostredie

Pobyt kúpený ako darček, termin nahlásený mesiac vopred . Naši dorazili podľa voucheru na 14:00 nikto ich neubytoval číslo na webe neaktívne (zatvorena recepcia). Ubytoval ich človek okolo 15:30 z ktorého nemali vôbec príjemný pocit. Hneď nahlasily nefunkčnú TV to nik neriešil za celú dobu pobytu. Čo sa okolia týka pekná príroda no mala obec bez občianskej vybavenosti. Človek ktorému bol dar venovaný to hodnotil ako sklamanie čo ma veľmi mrzí osobne nedoporucujem .

17. 6. 2017
Dassu

provozovatelé srubu vůbec nevěděli že máme přijet ale nakonec se to vyřešilo.

8. 5. 2017
Lucie

Krásná krajina, příjemné prostředí. Nefungovalo topení, bylo okamžitě opraveno, nebyly štamprle, byly dodány, nenahříval bojler, byl zprovozněn. Takže služby na jedničku.

Je pravda, že dveře mezi ložnicemi nejsou, ale to nevadí. Spíš z pohledu přízemí a patra je to trošku problém. Když nahoře spí malé děti, tak dospělí se dole musí bavit polohlasem, ale i to se dá zvládnout.

3. 5. 2017
Jana

Vše super urcite za jedem znovu

17. 4. 2017

Další hodnocení (1)