Hotel Olberg

4,4 / 5 (33 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborná komunikace
Ochota vyjít vstříc“

HOTEL OLBERG - MODERNÍ UBYTOVÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU Vítáme Vás na stránkách nově zrekonstruovaného hotelu a restaurace Olberg. Najdete nás na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska. Ubytování v hotelu je možné převážně v dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny LED televizí, internetovým připojením, pracovním stolem a vlastním sociálním zařízením. Restaurace a salonek s dětským koutkem o kapacitě 75 míst jsou vhodné pro polední menu i sváteční večeři. Pro větší slavnostní příležitosti jsou pro Vás k dispozici dvě prostorné místnosti k pořádání rodinných oslav, svateb, firemních školení a konferencí. K aktivnímu odpočinku jsme pro Vás zařídili půjčovnu sportovních potřeb přímo v hotelu Olberg. K vypůjčení je mimo jiné vybavení pro cykloturistiku, in-line, vodní turistiku, skákací boty a elektrický dvoukolový dopravní prostředek Segway. Název Olberg je odvozen od názvu obce Olomučany, kde se hotel a restaurace nachází, a Starého hradu zvaného v některých knihách WildenBERG. Znak v logu Olberg znázorňuje býka v jeskyni Býčí skála.

Dnešní nabídky Hotel Olberg

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Olberg

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 dle 33 hodnocení
Peta

Velmi ochotní na recepci, čistý pokoj, bohatá snídaně.

Dalo by se zapracovat na nápojích ve wellnes a zajištění chodu finské sauny.

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miroslav

Nádherná příroda a okolí vhodné k výletům. Dobré služby ubytovatele – logisticky dobré zajištění vstupenek do jeskyní, termínu návštěvy wellness, večeře aj. Ochotný, vstřícný, i když né moc zkušený personál…

pokoj č. 36 – super vybavený, nový a praktický, jen špatně odhlučněný a přímo za hlavou postele je sociální zařízení nebo svod kanalizace, takže z vedlejšího pokoje se ozývá neustélý hluk v podobě tekoucí vody/splachování.

22. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Astrid

Dobré vybavenie hotela, ústretovosť personálu, strava a Wellness. Pekné vychádzky a okolie.

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Botenka

Líbilo se nám ubytování a vybavení pokojů – jen chyběla třeba sklenička na pití. Hotel byl čistý a udržovaný. K dispozici dětská postýlka zdarma. Krásné okolí s možností mnoha výletů.

Výběr u snídaně při srovnání s jinými ubytovacími zařízeními byl uspokojový, ale nenadchl. Špatná organizace při využití wellness – mokré a kluzké podlahy, střídání se s předchozími hosty „ve dveřích“. Recepce součástí baru v restauraci – často tam nebylo koho se zeptat, komu vrátit klíč.
Určitě nedoporučuji rodinám s malými dětmi – dětský koutek, tj. malý kobereček s pár autíčky…, jinak nic.
Ochota personálu dle směn a počtu hostů.

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Honza

Pěkný moderně vybavený hotel v centru Moravské Krasu, milý personál a výborná kuchyně.

Velké plus je že nám hotel zarezervoval na druhý den vstup do punkevních jeskyní kam se pro obrovský zájem musíte rezervovat předem a né zrovna levný vstup byl také v ceně voucheru.


Privátní wellness bylo fajn a za rozumnou cenu jsme si ho dokoupili i na druhý den.

Celkově můžu všem doporučit :)

21. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky