Pension Lucie

3,9 / 5 (42 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytovani, jidlo“

Hledáte-li kvalitní ubytování v těsné blízkosti centra Prahy, mimořádné místo pro společně strávené chvíle s partnerem, rodinou, přáteli nebo spolupracovníky, přijmete, prosím, pozvání do Pensionu Lucie****, podniku s neopakovatelnou atmosférou a osobním přístupem majitelů, který leží v klidné vilové čtvti, ale přesto velmi blízko centra Prahy.

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pension Lucie

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alexandravojtova

Na pokoji totální špína a bordel. Na podlaze drobný písek, koupelna relativně čistá, až na ten odporně nechutný závěs. Na posteli děravé prostěradlo. Nevysypaný koš. V nabídce šampaňské, okvětní lístky, slané pečivo. Šampaňské bylo to nejlevnější co se snad dá koupit (vylili jsme ho do záchoda), teplé. Přijeli jsme až ve 20:00, takže si myslíme, že měli dost času, nám „špamaňské“ vychladit. Okvětní lístky byly plastové a působilo to šíleně, slané pečivo žádné, místo toho byla zřejmě mísa s ovocem. Vířivku jsme ani nevyužiili, když jsme viděli stav pokoje a kávovaru při snídaních, nechtěli jsme riskovat. Po taktním upozornění paní, co nás vítala na recepci, tak nám bylo řečeno, že kafe nepije, tak neví, v jakém je stavu. Na humus, který se na něm nacházel nám bylo sděleno, že si právě někdo udělal kávu a jak kávovar „prská“, tak proto je ve stavu, v jakém je. No, posuďte sami podle fotografie. Nechtěla věřit, že máme na pokoji takový bordel. Na okvětní lístky, když jsme se zmínili, že působí fakt lacině nám paní řekla, že čestvě květiny nepouživají, že jim to ničí povlečení. Když jsme odjeli do města, pokoj sice uklidili, ale srovnali i naše soukromé věci, což je nepřijatelné!!! Nikdy nás nenapadlo, že si budeme stěžovat na švédské stoly při snídaních. Jídla bylo málo, místa na sezení ještě míň. Chleba tvrdý. Káva se nedala použít, jelikož tak nechutný stroj jsme ještě neviděli. Vše opatlané. Při odjezdu se na nás na recepci sotva podívali. Dali nám jasně najevo, že jsme si dovolili moc upozornit na totální špínu.

15. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Janina

Dobrá dostupnost, příjemný personál, pěkný pobyt.

6. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hejtmanladus

Velika spokojenost, majitele pensionu velice ochotni. Supr spojení kamkoli.

25. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Renata

Ubytovani, jidlo

Jednani majitelky, dcera omylem prevrhla stojanek s propiskami a porvavala na nas (i na me na matku)jak ns blbecky. Uplne mi to zkazilo radost z prijezdu.

22. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Dobrý den, včera jsem se vrátil z pobytu v Praze a chtěl bych tu shrnout mé pocity a dojmy z ubytování. Při objednávce termínu mi paní řekla že si musím doplatit cenu za suite a nedala mi možnost jiného výběru že prý už nemá volný jiný pokoj (dobře asi moje vina že jsem si nezavolal dříve) každopádně jsem si myslel že 2 měsíce dopředu je času dost, po doplacení 1600 kč ( upřímně jsem neviděl nikde abych doplácel za osobu a ne za noc), takže mě pobyt na 2 noci stál 3600 kč místo 2000 Kč pouze se snídaní což jsem si říkal že pokoj musí být top, po příjezdu na pension jsem byl celkem nemile překvapen, pokoj dle mého názoru průměrný standart, úklid nic moc. jelikož jsem ještě v pokoji i v koupelně našel zbytky květů růží, což mě taky velice překvapilo že jsou umělé ( romantika v tomhle tom případě žádná), vytřeno kdo ví kdy naposledy. Výhled z pokoje do oken vedlejšího pokoje který byl vzdálený cca 3 metry stál taky za to. Největší zážitek ovšem mám když jsme si lehli s přítelkyní večer do postele a slyšeli jsme každé spláchnutí WC čí puštění sprchy z pokojů nad námi… no nebyl to zrovna pěkný poslech. Jediné pozitivum bych asi viděl ve výběru na snídani, vše bylo čerstvé a chutné.

Každopádně závěrem chci říct, že bych se opakovaně do daného pensionu nevrátil. jsou v Praze jiné cenově příznivější místa kde se ubytovat 🙂

Přeji pěkný zbytek dne

24. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (25)

Podobné podniky