Chata Ztracenka

Sobotín, Klepáčov 11

„Byl to vánoční darek pro rodice a velmi si to uzili ;-) vse si chvalili pokoj, welness i personál“ — Zuzka, Před 4 měsíci

„Byl to vánoční darek pro rodice a velmi si to uzili ;-) vse si chvalili pokoj, welness i personál“ — Zuzka, Před 4 měsíci

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Chata Ztracenka
Klepáčov 11, Sobotín, 788 16 (zobrazit na mapě)

Chata Ztracenka

Klepáčov 11, Sobotín

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Nepřijímáme platební karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: 50 Kč/noc (pouze malá plemena)
Kolárna
Lyžárna
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti aquaparku
V blízkosti sjezdovky
V blízkosti běžkařské trati

Hodnocení podniku

4,3/5 (128 hodnocení)
Pavel

Ubytování pěkné, perfektní lokalita, ochotný personál.

Snídaně mohla být lepší, ale odpovídá ceně. V den odjezdu nastupovala nová směna a tu jsme vůbec neviděli, stejně tak kávu u snídaně.

Hana

Byli jsme se vším spokojeni. Personál byl ochotný, jídlo dobré, užili jsme si s rodinou sníh, který u nás nemáme. Pokud je člověk nenáročný a jede si odpočinout, určitě doporučuji pobyt na Ztracence.

Jediné co mi asi vadilo bylo, že každé projití někoho po chodbě bylo slyšet na pokoji. Měli jsme malou dcerku a bála se těch zvuků.

Babička Helena a Tedík (4 roky)

Pokud máte rádi klasické dřevěné prostorné horské chaty, čisté, teplé, se vstřícným perzonálem, kde máte pocit, že jste přijeli mezi přátelé, pak jeďte na Ztracenku. I když sjezdovky vedle chaty z důvodu nedostatku sněhu nefungovaly, krásná příroda, příjemný výstup na Skřítek, kde se dobře najíte i potkáte zkamenělého skřítka či starého Praděda, umožní program pro děti. A máte-li sebou saně nebo jiný zimní sportovní prostředek, pak v průběhu tří dnů ani nestihnete jít do blízkých termálních pramenů. Výborná komunikace při objednávání, dopravní dostupnost chaty (silnice na Ostravu vždy sjízdná i při sněhovém přívalu) a výborná polopenze plná ovoce i zeleniny, jsou dalším pro zvolit si tuto lokalitu. A nenechte si ujít i pohár horkých malin s vanilkovou zmrzlinou:-)!

Není co vytknout!