Pytloun Hotel**** Harrachov

4,1 / 5 (31 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Líbil se mi krásně zařízený pokoj a výborné jídlo.“

Dnešní nabídky Pytloun Hotel**** Harrachov

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pytloun Hotel**** Harrachov

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavlína

Nejvíce oceňujeme milý a ochotný personál bez kterého by to určitě nebylo ono, rovněž moderně zařízené pokoje i wellness a co bylo na tom všem snad nejlepší byly snídaně i večeře. Vše krásně vypadalo a hlavně chutnalo! Určitě bychom se sem znovu rádi podívali.

Voucher obsahuje sdělení: „Denně mezi 8 – 12 hod. vstup do luxury mountain spa.“ Bohužel již zde není uvedeno, ani jsme nebyli upozorněni, že zdarma je vstup do wellness jen jednou za pobyt, což z voucheru člověk nevyčte. Zároveň by možná bylo vhodné upozornit na to, že v ceně večeře není pití (nejezdíme tak často do hotelů, takže to pro nás není zcela standardní)… Ale rozhodně to není nic co by nám pobyt znepříjemnilo. Užili jsme si to i tak :)

2. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lzitnanova

Vše je lež. Žádný wellness a spa. Divím s že to Slevomat nabízí. V hotelu je pouze sauna!! Udává 4 hvězdy stěží 3. Výtah v rekonstrukci od začátku zřízení hotelu!! Zima v hotelu topení regulováno na 3 stupeň že 7. Po stížnosti na recepci, recepční uvedl že je to na příkaz majitele pana Pytlovina. Jídlo jsme oba večery vraceli. Nic horšího jsem nezažila. Zaměstnanci sice byli milí, a omlouvali se, ale to mi peníze nevrátí a už vůbec ne čas. Nedoporučuji nikomu Slevomatu se divím že zde uvádí také lež!!!!

28. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Renata

Líbil se mi krásně zařízený pokoj a výborné jídlo.

21. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

prostředí a zařízení hotelu

Nedostatečná kapacita personalu, špatná kuchyně a nedobře připravené jídlo. Celkově byl voucher spíše podvodem, než slevou. Očekávám, že pokud je sleva x% zůstane kvalita služby. Tu nám i personál potvrdil, že máme přijet v zimě, že to je jiná kvalita. Uvedený kupón tedy považuji za podvodnou aktivitu ze strany prodejce. Protože uvedená sleva byla vykoupena nekvalitní službou. Nejedná se tedy o slevu, ale méně kvalitní službu, čímž jsem byl jako zákazník uveden v omyl.

12. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Úžasný přístup personálu…

11. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (11)