Kategorie

Farma Blaník

4,6 / 5 (108 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „idealni pro deti!“

Hledáte zážitky na českém venkově? Nevíte, kam zavítat s dětmi a kde prožít víkend v kouzelném prostředí plný aktivního odpočinku? Nabízíme romantické ubytování ve venkovském stylu, ovšem s dostatkem prostoru a nadstandardním vybavením. Rovněž Relax-centrum s vířivkou a saunou se solnou stěnou a také výborné, tradiční jídlo v restauraci U Mančalů, včetně dětských jídel. Rodiny s dětmi zde najdou ideální prostředí a mnoho zážitků. A pozor! Nezapomeňte navštívit jedinečný Podblanický ráj dětí a zábavy Farma-park Blaník s mnoha zvířaty a dětskými atrakcemi!

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Farma Blaník

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
JANA

Prostredi,unytovani

Včera
Užitečné? Ano
Kateřina

Prostředí, pokoje, ochota personálu.

Ocenila bych větší výběr jídel pro děti a možnost zvýhodněné nabídky na večeře, případně polopenzí či plnou penzí.

24. 10. 2016
Užitečné? Ano
Simona

Byli jsme na farmě s dvouletýma dvojčatama a těm se líbilo a moc a to je hlavní! Za cenu ze Slevomatu mohu opravdu jen doporučit. Za normální cenu bych očekávala vše dokonalé a to nebylo. V pokoji byl prach na parapetech, kuchynský kout byl umyt evidentne ve spechu. To k ubytování.
Co k aktivitám pro děti? Vedle restaurace je prostorný dětský koutek, udržovaný ovšem hračky už mnoho pamatují, ale to dětem nevadilo. Stoleček na malování, kde nebyla ani jedna tužka použitelná, tabule na kreslení, kde nebyla ani jedna křída použitelná. Před restaurací trampolína, skluzavky, rybníček, všechno fajn, pouze na písku, žádné hračky. Ve Farma-parku vše okolo zvířátek pěkné, na prolézacím hradu doporučený věk 2-12 docela netrefeno s dětma musel chodit tatínek. Traktory dost polámané, stálo by zato dát je pod střechu, aby na ně nepršelo a přidat motorky pro mešní děti, ta byla k dispozici pouze jedna.

Předražená restaurace! Jídlo bylo dobré, ale hotovka za 145???

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

idealni pro deti!

13. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lucia

Ubytování, restaurace, interiéry, exteriery, program, personál

8. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (59)

Podobné podniky