Kategorie

Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

4,5 / 5 (1129 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Místy jsem si připadala jako bych vážně byla v době války – ta siréna u videa a štěkání psů a celkově prostředí tomu hodně pomáhaly. Zajímavá a hodně poučná prohlídka.“

10-Z je kódové označení asi nejutajovanějšího brněnského krytu z doby komunismu (1959) pro "klíčové" představitele města a kraje. Vznikl v době nacismu jako úkryt Luftschutzu před americkým a sovětským bombardováním Brna. Od května je přístupný veřejnosti.

Dnes otevřeno: 11:30–18:15 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Hodnocení podniku Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martinarehak

Líbila se mi reklama, popis akce, který sliboval zajímavou akci. Dobrý nápad

Naprosto nedostatečné vědomosti průvodce – totální neznalost brněnských reálií, nedostatečný koncept – chyběla struktura i náplň.
Nejsem historik, ani rodilý brňan ale obávám se, že o brněnských reáliích toho vím o dost víc, než průvodce Tomáš. Jeho hlasový projev byl naprosto nedostatečný pro jakoukoliv průvodcovskou činnost, zadrhával se a nedokončoval věty ani v češtině, natož při pokusu o chabý překlad do angličtiny. Cizojazyční návštěvníci (Polsko a Španělsko) nakonec výklad v angličtině raději odmítli.

16. 1. 2017
Užitečné? Ano
Radka

Místy jsem si připadala jako bych vážně byla v době války – ta siréna u videa a štěkání psů a celkově prostředí tomu hodně pomáhaly. Zajímavá a hodně poučná prohlídka.

14. 1. 2017
Užitečné? Ano
Katka

Opět bylo věnováno jako dárek. Prý zajímavá zkušenost. Výklad byl poutavý a dostal se do míst, kam by normálně nezašel a asi ani neměl přístup.

11. 1. 2017
Užitečné? Ano
X

Byli jsme spokojeni se vším, personál nám vycházel absolutně vstříc.

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lenka

Velice zajímavá prohlídka Brna, dozvěděli jsme se další nové informace :-) V krytu jsme již byli a opět jsme zde viděli nové věci. Doporučujeme.

9. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (243)