Vila Hana

Nová Lesná, Školská 183

„Ubytování skvělý… příjemný personál …výborná kuchyně! :) sjezdovky také nejsou daleko. Moc pěkné lyžování“ — Kristýna, Před 2 roky

„Ubytování skvělý… příjemný personál …výborná kuchyně! :) sjezdovky také nejsou daleko. Moc pěkné lyžování“ — Kristýna, Před 2 roky

O nás

Vila Hana je nadstandardním ubytovacím zařízením, které se nachází v Tatranské oblasti Tatranského národního parku TANAP v obci Nová Lesná a to v nadmořské výšce 746m.

Zajímavosti v okolí

Zobrazit na mapě
Vila Hana
Školská 183, Nová Lesná, 05986 (zobrazit na mapě)

Vila Hana

Školská 183, Nová Lesná, Slovenská republika 🇸🇰

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Anonym

Milá paní majitelka, dobré jídlo.

Adéla

Velice příjemní majitelé, jídlo opravdu super

Zima na pokojích a špatná doprava, jedině autem

Mirka

Hodnocení podniku Vila Hana

Hodnocení podniku Vila Hana

4,4/5 (77 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Milá paní majitelka, dobré jídlo.

21. 7. 2018
Adéla

Velice příjemní majitelé, jídlo opravdu super

Zima na pokojích a špatná doprava, jedině autem

4. 12. 2017
Mirka
8. 10. 2017
Bohumil

Přístup domácích majitelů penzionu.

Nedostatek byl jen soc.zařízení na chodbě, ale vlastní.

12. 4. 2017
Kristýna

Ubytování skvělý… příjemný personál …výborná kuchyně! :) sjezdovky také nejsou daleko. Moc pěkné lyžování

Bohužel v Nové lesné není skoro žádný krámek ani restaurace

19. 3. 2017
Anjajape

Dobrá kuchyň.

14. 3. 2017
Martina

Vse naprosto uzasne a dokonale!!

5. 3. 2017
Kateřina

Líbilo se nám úplně všechno. Příjemné rodinné prostředí penzionu, paní domácí vařila poctivá jídla a byla ochotná nám nachystat snídani do balíčku-pokud jsme vyráželi dřív na tůru, čisté pokoje a do Vysokých Tater na vysokohorské tůry jsme to měli co by kamenem dohodil. 100% spokojenost.

25. 2. 2017
Svobodovajarka75

byli jsme velmi spokojeni

10. 9. 2016
Petra

Za danou cenu naprosto perfektní. Vybavení a čistota pokojů a příslušenství bez chybičky. Jídlo chutné a pestré, i když pro všechny stejné, bez možnosti výběru, což je ale při této ceně pochopitelné. Menší supermarket 2 minuty od penzionu. Okolí krásné.

Nic podstatného, možná by majitelé mohli zavést prodej nápojů. Přijeli jsme v neděli navečer nevybaveni zásobami. Ovšem voda ve vodovodu je samozřejmě pitná, tak jsme nijak nestrádali.

31. 8. 2016
Zdeněk

Vstřícný přístup.

31. 8. 2016
Iva

Velmi ochotní majitelé pensionu, velmi čisté, domácí strava, dostačující snídaně, ochota při přiobjednání, chutná večeře, na nás, kteří nejíme maso každý den a oběd více než večeři byla večeře velká, doporučujeme menší oběd. Úžasná příroda, obec dobře situovaná, dostupná z Popradu i Tater místní železnicí, upravená obec, místní jednota, pošta, koliba, dětské hřiště, atd..

V Kežmarku jsme si dali halušky ve stylové restauraci proti hradu, dostali jsme salmonelu, asi rozmražované halušky! Vrbov lázně totálně obsazené, hlava na hlavě, doporučujeme návštěvu brzy ráno, nebo až večer.

26. 8. 2016
Jiri
10. 8. 2016
Soňa

ubytování dobrý

snídaně dobrý, večeře slabší

30. 7. 2016
Anna

vstřícnost domácího personálu, dobrá strava , čistota prosředí a přijatelná vzdálenost od Vysokých Tater.

1. 7. 2016
Karol

příroda

ubytování, strava (snídaně např. 1vejce + nic jiného , minivanička másla+minivanička marmelády )

28. 6. 2016
Petra

od ubytování to bylo všechno blízko.

Společné wc a sprchy s dalšími pokoji!!! Proč to nebylo uvedené v nabídce?! Polopenze velice strohá. Večeře sice vcelku chutná, ale snídaně katastrofa. Celkově velké zklamání a nespokojenost. Vím, že za tu cenu nemůžeme počítat žádný luxus, ale i tak by to mohlo byt na dnešní dobu mnohem lepší. Každopádně bych toto ubytování žádnému známému nedoporučila.

31. 5. 2016
Markéta

Krásná příroda, počasí.

Jelikož mám problémy s ledvinou a chodím častěji na WC, domlouvala jsem již při rezervaci termínu s majitelkou vily pokoj s vlastním WC a koupelnou. Byla jsem ujištěna, že můžu s rezervací a vlastní koupelnou počítat a není třeba před odjezdem znova telefonovat. O to víc jsme byli překvapeni , že nám byl přidělen pokoj bez koupelny, byl sice čistý , ale vybavení zdaleka neodpovídalo fotkám z nabídky na internetu. Trvala jsem na pokoji s toaletou, ale bylo nám řečeno, že došlo k nějakému omylu a přijel někdo navíc, a tak nás druhý den přestěhují do jiného pokoje s toaletou, to se ale nestalo , nikdo se nám neomluvil a navíc mě dost nepříjemně slovně napadla jiná rekreantka, která si myslela , že WC které používali je jen jejich a když mě tam potkala velice se zlobila, jí totiž nikdo ani nesdělil, že bude mít společné toalety s jinými rekreanty. Majitel tento hovor slyšel, ale raději zmizel, aby se k celé věci nemusel vyjadřovat. Dokázala bych pochopit, že se někdy stane chyba, ale zjistili jsme , že jsme nebyli jediní, kteří měli slíbenou toaletu a nakonec se museli dělit o společnou jak v našem turnusu , tak i v těch předešlých. Později se nám omlouval, přiznal, že slyšel jak na mě byla ta paní nepříjemná, ale nechal mě v tom i přesto , že věděl, že za to nemůžu. Kdybych věděla, že nebudeme mít vlastní toaletu, nikdy bych tuhle dovolenou neobjednala, i přesto, jak krásné Tatry jsou.

26. 5. 2016
Jan

Domácí kuchyně.

WC a sprcha na chodbě.

8. 5. 2016
Nechutov

Nádherná horská krajina, dostupnost veřejné dopravy; ubytování průměrné stejně jako ochota a celkový přístup obsluhy. – Vynikající byla domluva při rezervaci, setkaly jsme s s flexibilitou a porozuměním.

20. 4. 2016