Rozdáváme kredity na dárky na poslední chvíli! Darujte zážitek a udělejte radost dvakrát

Rozdáváme kredity na dárky na poslední chvíli! Darujte zážitek a udělejte radost dvakrát

Tipy rodičů 18. 12. 2018 Sdílet

Sháníte dárky na poslední chvíli, výběr pod tlakem je vaše oblíbená vánoční disciplína? A pak zažíváte napětí a nejistotu, zda dárek bude na Štědrý den nebo na Tři krále? Máme pro vás ideální řešení!

Zážitek jako dárek dětem totiž rozzáří oči dvakrát? Nejdřív pod stromečkem a podruhé, až se společně s vámi vypraví do zábavního parku, za adrenalinem nebo za zvířátky. Nejlepší dárek je totiž zážitek a čas, který prožijete spolu.

A my vám na ty zážitkové dárky dáme kredity! Na FB Rodina a děti startuje v neděli 16. prosince ve 20.00 soutěž o kredity na dárky! 

Rozdáme 1× 1000, 1× 500 a 3× 200 kreditů (100 kreditů = 100 korun). Soutěžní otázku najdete na FB, odpovědi hledejte na stránce Rodina a děti.

Pročtěte si obecná pravidla soutěží na Slevomatu.

Muzeum smyslů v centru Prahy

Když se probudí smysly, může člověk vidět i krásné nesmysly. Třeba sebe s cizím obličejem. Vyrůst během vteřiny o jeden metr, vyměnit si obličej s manželem nebo neznámým návštěvníkem, položit svou hlavu na talíř, chodit po místnosti vzhůru nohama, zahrát viditelnou muziku nebo si ustlat na hřebících. Nesmysl? Naopak – smysl! Tohle vše a mnohem více zažijete v interaktivním Muzeu smyslů.

Je tu více než 50 exponátů, jejichž součástí se stávají i samotní návštěvníci. Dotýkání a focení je povoleno. Domů si tak odnesete plnou náruč zážitků, ale také originální snímky – třeba zevnitř kaleidoskopu. Muzeum je vzdělávací i bláznivé, zažijete tu nepředstavitelné věci, všechny ale budou mít na svědomí jen a pouze vaše smysly (a k tomu promyšlené exponáty, klamy a iluze).

Nabídka výhodného vstupné na Slevomatu.

Muzikál Sněhová královna v divadle Hybernia

Sněhová královna by možná nebyla ta zlá, kdyby jí někdo v dětství dal pod stromeček lístky do divadla.

Máte rádi muzikály? Milujete pohádky? Baví vás věčný svár dobra a zla? Pak si nenechte ujít skvěle hodnocenou Sněhovou královnu, kterou uvádí Divadlo Hybernia. Představení plné hvězd je volně inspirované stejnojmennou pohádkou Hanse Christiana Andersena a jeho autorem je hudební skladatel Zdeněk Barták. Užijete si kulturní zážitek, ve kterém je místo pro slzy, smích, lásku i napětí.

Podívejte se na zvýhodněné vstupenky na muzikál na Slevomatu.

A abyste obdarovaného na muzikál naladili, pořiďte mu CD s muzikálovými písněmi.

Přinese Ježíšek dětem brusle? A co přidat bruslení s výhledem?

Je tady zima – nejvyšší čas přezout na brusle! Ať už jste ostřílení bruslaři, co zvládají všechny triky, romantici, kteří chtějí vzít partnerku na netradiční rande, nebo rodičové s neposednými dítky, vydejte se na venkovní kluziště miminoo ice pod Žižkovskou věží, kde se budete dvě hodiny prohánět pod širým nebem.

S dětmi sem zamířila i MK life, mama blogerka roku 2017, a bruslení i vyhlídku si celá rodina dost užila: „Prostoru bylo dostatek, lidi ukáznění a led byl skvělý. Bruslili jsme tak až do úplné tmy, a pak si udělali noční vyjížďku na vyhlídku po Praze. Chvilku jsme zvažovali, že si na věž dojdeme jiný den (což voucher umožňuje), ale nakonec jsme se s tátou shodli, že rozsvícená Praha bude pro holky mnohem atraktivnější.“

Podívejte se na nabídku bruslení pod Žižkovskou věží na Slevomatu. 

Co si přeješ od Ježíška? Potopit se k žralokovi. Není problém!

Generaci našich rodičů museli přemlouvat, aby pořád jen nelítala venku; tu naši, aby pořád netrávila čas doma hraním na počítači. Zato naše děti mají tu výhodu, že mohou dělat obojí najednou.

Zábava, napětí i pohyb – to všechno nabízí virtuální realita. Vydejte se do Klubu Virtuální Reality v pražských Nuslích, kde se dají hrát skvělé akční, romantické, poznávací nebo logické hry a aplikace tak, jak je neznáte.

V rámci voucheru si zde zahrajete 60, 300 nebo dokonce 600 minut čistého času. Navíc vždy absolvujete i 10 minutovou instruktáž, takže jsou vítáni i úplní začátečníci. Vyzkoušet zde můžete celou řadu her – v nabídce je více než 60 herních titulů a aplikací.

Tip: Voucher je vhodný i jako dárek – klub je zařízen i na narozeninové a jiné oslavy pro skupinu až 20 osob.

Podívejte se na nabídku zvýhodněných vstupů do virtuální reality na Slevomatu.

S šestiletým synem a kamarádem vyzkoušela virtuální realitu i mama blogerka Pavla a byli nadšení oba: „Honzík si vybral nejdřív na rozkoukání podmořský svět, kamarád střílel sněhové koule na sněhuláka. Honzík si poté taky zkusil sněhuláka a nakonec nám kluky propojili a hráli spolu online bitvu. Pak byla simulace hokejového brankáře a dokonce si zkusil i střílení na zombíky, kteří vykukovali z lesa. Nakonec si kluci řídili formule na okruhu.“

Mami, mně se zdálo, že jsem byl v džungli. Nezdálo!

Když vás sevře nepropustná džungle, neutečete. Jediná cesta ven je zdolat všechny její nástrahy. Dokážete to? Konečně je tady únikovka pro celou rodinu – i s dětmi! Bavit bude všechny bez rozdílu věku. Světově známá a oblíbená hra Jumanji Jungle stojí na skvělém příběhu inspirovaném filmem Jumanji, který už od roku 1995 baví malé i velké. A hodina dobrodružství teď čeká i na vás.

Zvýhodněná nabídka únikovky Jumanji pro celou rodinu právě teď na Slevomatu.

Dárek na celý rok? Předplatné Šikulky

Kdo si hraje, nezlobí! Nechcete nechat své zvídavé děti nebo vnoučata bezcílně bloumat a nudit se, ale naopak chcete hravým a zábavným způsobem rozvíjet jejich schopnosti? Chcete, aby se nejen bavily, ale i nenásilnou formou vzdělávaly? Pak jim určitě pořiďte předplatné časopisu Šikulka. Nejenom že jim uděláte radost, ale současně strávíte společně chvíle, na které nezapomenete.

V Šikulkovi na děti čeká celá řada úkolů a cvičení pro rozvíjení řeči, zábavné paměťové úkoly, vystřihovánky jako poznávací hry, říkanky, hádanky, skládačky, omalovánky a v každém čísle vždy nové tvořivé úkoly. Časopis vám každý měsíc doručí rovnou do schránky Česká pošta.

Podívejte se na zvýhodněnou nabídku předplatného Šikulky s bonusem navíc.

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.