Po čem muži touží? Malí i velcí? Porsche 911 Carrera GT3

Po čem muži touží? Malí i velcí? Porsche 911 Carrera GT3

Veru Harnol 26. 9. 2018 Sdílet

Plnit si sny je v pořádku, ať je vám pět, nebo třicet pět, ať jste malý, nebo velký muž! A jízda v Porsche patří mezi jeden z těch snů, které splnit jdou, a dokonce velmi snadno. Tak hurá do toho! Vyhrát Stanley Cup nebo Ligu mistrů už bude trochu obtížnější 😀
Showcars nově nabízí spolujízdu v supersportu, v Porsche 911 Carrera GT3, a to chceš! Mama blogerka Veru Harnol tam vyrazila se svými muži (syn 5 let, manžel 35 let), a i když původně chtěla z auta vystoupit, nakonec… Však ona vám to poví 😀

Ukažte mi nabídku Showcars

Když mi v e‑mailu přistála nabídka jízdy v “závoďáku”, neváhala jsem ani minutu a potvrdila testování. Mám doma dva chlapáky, kteří milují auta, tak přece nemohu sáhnout vedle. Rezervovali jsme si telefonicky termín a těšili se. V nabídce na Slevomatu můžete právě teď za skvělé peníze koupit spolujízdu v Porsche 911 Carrera GT3. A věřte mi, je to jízda! Já jsem se jí zúčastnila, aniž bych si to úplně přála, vždyť sny si tam šli plnit hlavně moji muži 😀

Provozovna Showcars je vzdálena třicet minut od Prahy ve směru na Liberec ve vesnici Loukov. Showroom nemůžete minout, na parkovišti jsou zaparkovaná samá nadupaná auta (Lamborghini, Mercedes, Audi, McLaren a další). Pokud byste se napoprvé přece jen netrefili, zapamatujte si tyhle indicie – sjedete z rychlostní komunikace první třídy R10/E65 Praha – Liberec na 63 km (Exit 63) a zařadíte se vlevo na silnici č. 610 směr Hoškovice / Březina a hned po levé straně naleznete provozovnu Showcars. Je opravdu důležité, abyste to trefili, protože o tohle přijít nechcete! 😀

Nahlásíte, na jaký typ jízdy a typ vozu jste objednaní, a někdo milý se vás ujme. My jsme měli to štěstí, že se nám věnoval přímo majitel firmy Showcars. Vážíme si toho.

U provozovny se nasedá do aut, v našem případě do Porsche 911 Carrera GT3. Do Porsche se vlezla i dětská autosedačka (podsedák). V provozovně nemají erární autosedačky, počítá se s tím, že dítě přijelo ve své autosedačce a ta se poté pasuje do sportovního vozu.

Během těchto manipulací se auto zahřívalo do provozní teploty a náš malý průzkumník si užíval vozu z přední sedačky. Já jako opatrná matka jsem trnula hrůzou, kdy co utrhne a zničí 😀 Líbil se mi přístup, nikdo Lukáška nenapomínal, počítá se s tím, že děti budou chtít auto také více poznat. Plusové body.

Po chvíli jsme do auta nasedli všichni. Táta Luk jako spolujezdec, my dva s Lukáškem vzadu, pan majitel řídil. Pár minut jsme jeli směrem k letišti a už po cestě nám bylo předvedeno, co tohle auto umí a že má koně. Mně rychle došlo, že na letišti vystoupím a nechám kluky, ať si jízdu užijí bez mého hýkání a drcení rukou 😀

Mám ráda rychlou jízdu, ale věřím jen sobě a svému muži. Nechtěla jsem ale působit jako hysterka a tak trochu jsem to našemu řidiči nestihla říct. Zažila jsem totiž jízdu jako snad nikdy! My všichni jsme ji zažili.

Z auta nakonec nikdo nevystoupil, naopak to byl zážitek pro celou rodinu. Na dráze dlouhé 3 km se nám Porsche představilo v celé své kráse – ta rychlost, ten zvuk, brzdění, pro mě i pro kluky to byl zážitek na maximální úrovni!!!

Já jsem měla tepovku, jako bych zaběhla maraton, taťka Luk ani nedutal a malý Lukyn pána za volantem hecoval a chtěl po něm, ať zadriftuje. No chápete to? Smáli jsme se všichni. Driftování totiž není na letišti povoleno, proto se nesnažte řidiče přemlouvat. Během jízdy nám bylo auto představováno a detailně popisováno, asi ode mě jako od ženy nečekáte popis typu, že z nuly na sto jsme to dali za tolik a tolik vteřin. Všechny tyhle jízdní vlastnosti se dočtete ZDE. Luk tomu rozuměl, já ne. Co vám ale řeknu? Tohle červené auto by mi slušelo! A to se počítá, nebo ne?

Po adrenalinové jízdě na letišti jsme se vrátili zpět do provozovny. Tady je moc příjemné zázemí v podobě Showcars Café, kde si můžete dát kávu, drobné pohoštění, vodu, cigárko anebo si odskočit na toaletu. Co musím upřímně napsat, že v Showcars je každý z personálu profesionál, chování na úrovni a úsměvy na rtech jsou zde samozřejmostí. V areálu je i parkoviště, kde necháváte svůj vůz po dobu, co budete prožívat svůj zážitek jako spolujezdec.

Spolujízda v Porsche 911 Carrera GT3 trvala 20 minut. Byl to maximální zážitek, který nás nakopnul, odjížděli jsme doslova “naspeedovaní” v našem skromném Superbéčku. Nádherný zážitek pro muže, tatínky, syny, milence, ale také pro ženy, které milují sportovní vozy a rychlou jízdu. Zážitek za nás tři můžeme doporučit všemi deseti.

Tohle musíme zažít! Chceme vouchery

Veru Harnol

Veru Harnol

Jsem již druhým rokem pracující maminka na full time. Ovšem ani to mi neubírá na elánu a snažím se žít stále aktivní život, jako tomu bylo na mateřské dovolené, kterou jsem si užívala na 100%. Volný čas trávím nejraději se svou rodinou a nejbližšími přáteli. Ráda odpočívám aktivně formou výletů anebo péčí o svou domácnost. A co je pro mě typické? Úsměv na rtech!