Zadáno pro maminky: pivní lázně, bylinková pára, lávové kameny

Zadáno pro maminky: pivní lázně, bylinková pára, lávové kameny

MK Life 1. 6. 2018 Sdílet

Když se plánuje program pro rodinu s dětmi, často se myslí hlavně na to, aby bylo dobře dětem. Ale maminky, co si tak jednou ukrást pár hodinek jen pro sebe a dopřát si zasloužený relax? Mama blogerka roku Míša z blogu MK life si užila tři hodinky v Rožnovských pivních lázních naplno.

Rožnovské pivní lázně? To mě zajímá…

Dneska se vám k něčemu přiznám. Už jste četli můj článek o Pohádkových lázních v Rožnově pod Radhoštěm? Pokud ano, tak víte, že jsem moc a moc vychvalovala největší dětskou hernu Beskyd, kterou tady mají. No, ono to nebude jen tou hernou, že jsem si to tam tak zamilovala 🙂 .

Když totiž máte tak báječného muže jako já, řekne „Pohlídám děti, nechceš si zkusit místní lázně?“. O můj bože. Poprvé v životě a hned jsem zjistila, že „lázně“ nejsou jen pro důchodce 😀 Děti jsem odevzdala  a na tři hodiny zmizela jen o kousek vedle, kde je relaxační ráj.

V místních lázních bylo neskutečně. Ticho, teplo, útulno, navoněno, bezdětno 🙂 Běžně vybírám místa dětem určená, sem dle mého děti nepatří a já po třech hodinách vyšla jako nová. Začátek lázeňské procedury byl v bylinkové páře. Aromaterapie, která vás uvolní, připraví tělo na všechnu tu relaxaci, a po 20 minutách se můžete vrhnout do pivní koupele.

Tu já měla připravenou v místní „kapli“ a dvacet minut se jen válela v příjemně teplém pivu (které ale neobsahuje žádný alkohol – neupíjet 😀 ). Milá slečna mi nabídla na obličej masku z kvasnic a to i já, vinařka, tomu pivu začala přicházet na chuť.

Ten prostor pivovaru vás očaruje. A ačkoli jsou v rozlehlé místnosti další klienti, nepoznáte to. Během procedur si vás lázeňské dámy vodí od páry k lázni, od lázně na masáž nebo třeba jinou příjemnost. Jiné klienty však potkáte jen na chodbičkách. Na několika patrech je doslova relaxační ráj. Všude džbány s vodou s čerstvým ovocem a muži s vychlazeným místním pivem 🙂 .

Z pivní lázně jsem šla o patro výš, kde na mě čekala slečna s lávovými kameny. A protože já jsem milovnice horka, nemohla jsem vychytat lepší proceduru. Nejúžasnějších dvacet minut pro mě bylo právě tam 🙂 Z kamenů jsem přešla do suché hydromasážní vany, kde se o má záda pokoušely proudy vody… a takhle jsem putovala po celém pivovaru.

Na následující fotce vidíte jednu z mých posledních procedur. Přístroje pro akupresuru. Stačilo se opřít, nohy ve vysokých návlecích vložit do přístrojů a už jen relaxovat. Nikde žádné telefony, časopisy, jen příjemná hudba a slečna, která mi přinesla zmrzlinový pohár 😀 Štěstí že tu nejsou děti, přišla bych o něj 😀 .

Po akupresuře jsem šla do místní ložnice, která byla velkým překvapením, protože se velice rychle proměnila v mé osobní 3D kino 🙂 Dokonale využité a moc milé na závěr veškerého odpočinku.

Dvacet minut jsem si mohla lebedit a kolem mě byl podmořský svět jako na dlani. Dokumentární film o světě pod vodou, korály, rybky, želvy a spousta dalšího. V závěru filmu si pak pro mě přišla lázeňská slečna a já nevěřila, že ten čas tak utekl. Výsledek? Až mi dá muž půlden volna, nezavrhnu lázně ani jako čerstvá třicátnice.

A příště až sem pojedeme, naplánujeme to tak, abychom využili možnost hlídání dětí v pohádkových lázních, a do pivních lázní si zajdeme spolu. Je to totiž super způsob, jak i mužům ukázat, že ten relax je prima. Kvůli pivu sem totiž dojdou moc rádi 🙂

Navnadili jste mě! Chci do Rožnovských pivních lázní…

A kde se poblíž ubytovat? Co třeba ve skvěle hodnoceném hotelu Energetic? 

Chceme do hotelu Energetic****

MK Life

MK Life

Znáte blog MK life? Píše ho mladá lékařka a hlavně máma dvou dětí. Čtenáře inspiruje tak moc, že získala 1. místo v soutěži MAMAblog 2017.