Často se ptáte:Jak uplatnitDětiPříplatkyStorno podmínky

Dita

Dobrý den, prosím je zde možné zařídit bezlepkovou stravu? Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den paní Dito, děkuji za Vaši zprávu. Musela bych prověřit. Pošlete dotaz na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Veronika Muziková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ještě máte volné termíny v rozmezí od 23.6. do 28.6.? Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den, prosím o upřesnění počtu osob. Děkuji Monika

Michala

Dobry den , chtěla bych se zeptat na volný termín na začátku září na šest noci ? A zda je možnost pes . Děkuji za odpověď s pozdravem Michala

Gasthof Christler

Dobrý den paní Michalo, děkujeme za Vaši zprávu, pejska musíme prověřit v hotelu, napište, prosím, na mail monika@sky-tours.cz. Kolegyně prověří. Děkuji a přeji pěkný den! Nikola

Rudolfová

Dobrý den, u vaší nabídky postrádám upřesnění místa, kde se hotel nachází, což je pro nás dost důležité Děkuji za odpověď Rudolfová

Gasthof Christler

Dobrý den, paní Rudolfová, u kapacity je přímo mapka, kde je hotel umístěn. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, v nabídce vpravo pod fotografiemi naleznete mapku s přesným umístěním hotelu. :) Pěkný den, Honza

Markéta Netyková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by byl volný termín 5 denního pobytu na 4 noci pro dvě rodiny, tj. 2+2 děti a 2+3 děti v termínu 10.8.-14.8.2019? Případně někdy poblíž k tomuto datu? Děkuji. M. Netyková

Gasthof Christler

Dobrý den paní Netyková, děkujeme za Vaši zprávu, pro případné rezervace se obracejte, prosím, na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Nikola

Petr

Dobrý den, prosím, jaká by byla cena při pobytu na 4 noci na začátku července za 1 dospělého a 1 dítě 14 let? Děkuji. Petr

Gasthof Christler

Dobrý den Petře, děkujeme za Vaši zprávu, kalkulaci musíme prověřit v hotelu, napište, prosím, na mail monika@sky-tours.cz. Kolegyně prověří. Děkuji a přeji pěkný den! Nikola

Anna motičková

Dobrý den,prosím chci se zeptat jestli se domluvím česky pokud ano měla bych zájem o termín 20.6.-24.6. děkuji za odpověd,pro dvě osoby

Gasthof Christler

Dobrý den paní Motičková, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel česky se v hotelu nemluví. S česky/ slovensky mluvícím personálem máme v nabídce hotel Lungötzer Hof. Pro případné rezervace se obracejte, prosím, na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Nikola

Michaela

dobrý den, nabídka se mi moc líbí, jen mám dotaz, dá se tam dostat nějak jinak než autem? Nemám řidičák ani řidiče o-))))) Děkuji Michaela

Gasthof Christler

Dobrý den Michaelo, děkujeme za Vaši zprávu. Obávám se, že jinak než autem by to bylo příliš komplikované. Ale máme v nabídce hotel Pawlik, kam klienti cestují poměrně pohodlně vlakem. Děkuji za pochopení. Nikola

Ivka Urbanová

Dobrý den, prosím o info, jestli je volný termín od 18.7. na 5 nocí. Osoby: 2 dospělí + 2 děti zdarma (9 a 11 let). Ideálně ubytování v apartmánu 2kk :-). Děkuji. Urbanová

Gasthof Christler

Dobrý den paní Urbanová, děkujeme za Vaši zprávu, pro případné rezervace se obracejte, prosím, na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Nikola

Simona Barešová

Nyní jsem psala dotaz na dostupnost. Ale napsala jsem špatný termín. Správný termín je 6.7.-14.7. Děkuji.

Gasthof Christler

Dobrý den paní Barešová, procházím zprávy postupně. Ano, tento termín je možný. Prosím o zprávu na můj mail monika@sky-tours.cz, abych mohla provést rezervaci. Děkuji Monika

Simona Barešová

Dobrý den, měla bych zájem o nabízený pobyt 2× dospělý a 1× dítě (11let). Chtěla bych si ověřit dostupnost v termínu od 6.6.-14.6. Je nám jedno, zda by to bylo od soboty nebo od pondělí. Chtěli bychom pobyt na 6 dní (5 nocí). Obratem bych zakoupila 2× voucher.

Gasthof Christler

Dobrý den paní Barešová, děkuji za Vaši zprávu. Bohužel pobyt je možný od 15.06.. Děkuji za pochopení. V oblasti Zillertal máme v nabídce ale další dva hotely, které jsou možné již o něco dříve: hotel Löwen a Kirchenwirt. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz Monika

Mirka

Dobrý den, prosím o informaci, jak je to s dětmi, které mají pobyt zdarma, jak se řeší jejich strava? Polopenze platí i pro ně? Nebo dětem hradíme stravu? 6, 11 let. Děkuji za info.

Gasthof Christler

Dobrý den paní Mirko, ano, polopenze platí také pro děti. V pípadě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Pěkný zbytek dne! Monika

Marie Jedličková

Dobrý den, měli bychom zájem o 4 denní pobyt ve vašem hotelu v termínu od 26.8. do 29.8. (prozatím nezávazně, o víkendu bychom potvrdili). Jedná se o pětičlennou rodinu, děti jsou dospělé. Ráda bych se zeptala na cenovou nabídku. Děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním hezkého dne Marie Jedličková

Gasthof Christler

Dobrý den paní Jedličková, prosím o upřesnění věku dětí. Chcete jeden společný pokoj nebo raději dva pokoje? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. děkuji Monika

Jana Masopust

Je možné mít psa sebou. Pokud ano kolik je poplatek za psa? Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den, musíme vždy prověřit, proto prosím o upřesnění termínu. Poplatek za psa je 18 €/den. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Monika

Jana Sýkorová

Dobrý den, měly bychom zájem o třídenní pobyt pro tři osoby. Termín 28. až 30.6. Je možnost přistýlky za stejnou akční cenu nebo by byla možnost třílůžkového pokoje? A když ano, bylo by to taky za cenu 2690 Kč/osoba? Děkuji za odpověď. S pozdravem Jana Sýkorová

Gasthof Christler

Dobrý den paní Sýkorová, děkujeme za Vaši zprávu a poptávku. 3. osoba je vždy na přistýlce a se slevou 30%. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Gabriela Novotná

Dobrý den měli bychom zájem o termín od 1.7–6.7,dva apartmány pro dvě rodiny,dva dospělí a dvě děti jedna rodina,dva dospělí a jedno dítě a druhé 15 let.Máte prosim ještě volno?Děkuji

Gasthof Christler

Dobrý den paní Novotná, děkujeme za Vaši poptávku. Prosím, napište mi ještě jednou do mailu Vaši poptávku a skladbu v jednotlivých pokojích. Upozorňuji, že apartmán nemohu garantovat. Pro rodiny dva + dvě děti jsou nabízeny dvoulůžkové pokoje s 2 přistýlkami, ale je tam velká pravděpodobnost apartmánu. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Vladislava Frýdlová

Dobrý den,je možná úschova kol? Děkuji,Frýdlová

Gasthof Christler

Dobrý den pane Frýdlová, děkujeme za Vaši zprávu. Myslím, že kola se dají odložit v lyžárně, ale raději tuto informaci ještě prověřím. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a prověřím. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Mgr. Renata zachařová

Dobrý den, rádi bychom využili nabízeného pobytu, jen bychom si s Vámi rádi potvrdili dostupnost termínu 21.7.. – 26.7. Jeli bychom 2× dospělá osoba.

Děkuji za info o dostupnosti, obratem bychom objednali vouchery. S pozdravem Mgr. Renata Zachařová

Gasthof Christler

Vážená paní Zachařová, děkuji za Vaši zprávu a poptávku. V požadovaném termínu mám volné pokoje. Prosím, pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz, abych mohla provést rezervaci. Děkuji Monika

Roman Kočvara

Zdravím Vás, rádi bychom využili nabízeného pobytu, jen bychom si s Vámi rádi potvrdili dostupnost termínu 15.7. – 20.7. Jeli bychom celá rodina 2× dospělý, 3× dítě (všechny by tedy měly být zdarma) 1, 7, 10let

děkuji za info o dostupnosti, obratem bychom objednali vouchery

KOČVARA

Gasthof Christler

Vážený pane Kočvaro, děkuji za Vaši zprávu. Mám tu v požadovaném termínu poslední dva pokoje. Pošlete mi Vaši poptávku na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Zpět na detail nabídky

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.