Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ruční mytí interiéru vozidla vč. impregnace kůže či tepování textilních částí

4,1 / 5 Time Wash Cars s.r.o. Praha - Hloubětín  (mapa) 97 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Kamil Zsiray

Vážený pane majiteli, Vy jste jen obyčejný lhář a demagog. To co jste napsal pod mé negativní hodnocení se absolutně netýkalo obsahu voucheru, ale služeb objednaných nad rámec voucheru. Ani jedno jste neodvedli tak jak jste měli. Mimochodem na přední části vozu jsem žádný asfalt neměl, byl top pouhý zaschlý hmyz a Vy to víte moc dobře. Mřížku, která Vám údajně nešla vyčistit, ale před Vámi jsem ji utřel prstem, jsem cestou stříknul pouze vapkou a bylo čisto :D. Vy jděte k lopatě a nepouštějte se do větších akcí s auty. Jste obyčejný lhář!!!! Lituji, že jsem tu policii nepřivolal a věřil Vašemu vstřícnému (teď již vím, že to bylo jen slizké a úlisné) chování, kdy jste se omluvil a ani nechtěl zaplatit. Jistě, ono nebylo za co!

Time Wash Cars s.r.o.

Vážený pane Kamile, Váš příspěvek bude předám kompetentní osobě.

Tereza

Dobrý den, jaká je cena za vysušení vozidla po tepovani? Dekuji

Time Wash Cars s.r.o.

Dobry den, cena sušení je 299,–Kč a časová náročnost je cca 7–8hodin.

Jaroslav Svoboda

Dobrý den, lze ještě (4.3.2019) zakoupit dárkový poukaz na ruční mytí interiéru vozu u Time Car Wash za 599,– Kč ? Na webu se mi to jako možný dárek nabízí, nemohu se však dobrat k možnosti jej koupit.
Děkuji J. Svoboda

Time Wash Cars s.r.o.

Dobrý den, zkuste jiný webový prohlížeč nebo zavolejte na podporu slevomatu. Tento problém není na naší straně. Hezký zbytek dne

Lucie Cibulková

Dobrý den,cena 599Kč za interier je bez mytí exterieru?jaká je pak cena za komplet?Děkuji Luc­ka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, cena se vztahuje pouze na ruční mytí interiéru vozidla. Pro další služby bude nejlepší kontaktovat přímo partnera a zvolit doplatek dle jeho ceníku. Partnera můžete kontaktovat na tel. 777 290 490. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru