Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Na 2 noci za italskými krásami: Florencie, Pisa i ostrov Elba s koupáním

4,4 / 5 CK Metal Florencie - Itálie 4 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nikola

Dobrý den, je možné zaplatit (fakultativně) Elbu třeba pár měsíců před odjezdem nebo se to musí zaplatit hned? A co když se zájezd nenaplní? A naplní se jen dva termíny a zrovna ani jeden by nebyl ten který sem si vybrala co se tedy stane pak? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

výlet na Elbu stačí uhradit až cca měsíc před odjezdem. Co se týče nenaplnění zájezdu, není problém zkusit společně najít jiný vyhovující termín, případně pak vrátit peníze v plné výši. Ale u tohoto zájezdu to určitě nepředpokládáme :)

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Marcela Cieslarová

Dobrý den, zaujal mne tento zájezd pro mne a syna. Mám dotaz, když bychom nastupovali v Praze, kolik je ještě dalších nástupních míst a doby, než se přejedou české hranice při cestě tam, taktéž i na zpáteční cestě? Děkuji. M.C.

CK Metal

Dobrý den,

svozové trasy se liší dle nástupních míst, z Prahy však nejčastěji jezdíme na Beroun, Plzeň a Rozvadov, tzn, cca 2,5 hodiny.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

ALENA PEŠKOVÁ

Dobrý den, mám zájem o výše uvedený zájezd. Mohu se zeptat, kolik stojí výlet na Elbu (pozn. fakultativně.) Děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

cena je 1299,–kč.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru