Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zvýraznění a zhuštění obočí: 3D microblading (vláskování) nebo stínování

4,5 / 5 Kosmetika Ostrava Ostrava  (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavla

Dobrý den,

Budu jedna z dalších miliony která potřebuje poradit metodu ať následně můžu objednat. Jak říkám, mám 4 chlupy na každém obočí 🤣, chci tvar, který bude fakt tvar a barvičku .

Kosmetika Ostrava

Dobrý den určitě kombinace,pokud máte svých chloupků málo.
Více info v salonu na tel 608 748 851
Krásný den

Kamila Blahutová

Dobry den,chtela bych si u Vas upravit oboci ,ale nevim ktera varianta by byla pro mne vhodna jelikoz uz tetovana oboci mam chtela bych ho jen rozsirit a upravit tvar. Muzete mi poradit? Dekuji .

Kosmetika Ostrava

Dobrý den pokud máte staré tetování ,je lepší volit variantu kombinace vláskování a stinovani ?
Pro podrobnější info volejte přímo salon 608 748 851
Děkuji a krásný den

Markéta Ondáková

Dobrý den, chtěla bych si nechat upravit obočí, jen nevím která varianta by byla vhodnější. Ráda bych využila nabídky, kterou máte na slevomatu a platila kartou benefit plus. Můžete mi prosím pradit. Děkuji s pozdravem Ondáková Markéta

Kosmetika Ostrava

Dobrý den zavolejte přímo do salonu,poradíme a pak můžete uhradit kartou benefit
Potřebujeme více informací
Tel 608 748 851

Hana

Dobrý den, prosím o info, jak dlouho asi barva vydrží. Kdy je nutné proceduru opakovat (např. po 3 měsících, nebo po 3 letech)? Děkuji

Kosmetika Ostrava

Dobrý den je to individuální ,ale po roce chodí klientky na novou korekci.
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru