Nabídku Omládněte o pár let: CPT Thermage i HIFU Ultheralift mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Omládněte o pár let: neinvazivní lifting CPT Thermage či HIFU Ultheralift

4,8 / 5 Estetické centrum To Well Plzeň Plzeň 3  (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Zajímá mě,jestli mohu hned po ošetření do zaměstnání.Není obličej opuchlý?Děkuji Ja­na.

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den paní Jano, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Reakce pleti po ošetření jsou individuální, dle fyziologických předpokladů klient. Někteří klienti jsou po ošetření začervenalí a někteří skoro vůbec. Záleží jakou máte citlivost pokožky. Každopádně po ošetření je možné odejít do práce. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Iveta Borkovicova

Dobrý den,chtéla bych se zeptat,jestli je tato metoda účinéjší než mikrojehličko­vání,nebo naopak.Dékuji Iveta

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den paní Borkovicová, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Záleží jaký typ ošetření vyhledáváte. pokud by se mělo jednat o vyhlazení vrásek, tak je to společně s ošetřením HIFU Ultheralift jednou z nejsilnějších neinvazivních metod v boji proti vráskám a stárnoucí pleti. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Ivana

Dobrý den. Děkuji za odpověď. Dopručujete mě tedy zakoupit voucher na oš. HIFU Ultheralift celého obličeje?
Krásný den. Ivana

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den paní Ivano, určitě doporučíme ošetření HIFU Ultheralift celého obličeje. S pozdravem, Bc. Monika Morawitzová, Estetické centrum To Well

Ivana

Dobrý večer.
Zeptám se, zda je tato metoda účinná i v pozdějším věku. Je mě 58 roků, tak zda má pro mne nějaký smysl, nebo je spíše pro mladší. Chápu, že i ženy kolem 40 let mají vrásky, ale vzhledem k věku je regenerace pokožky viditelnější a výsledky určitě lepší. Měla by tato metoda v mém věku efekt?
Děkuji předem za odpověď
 Ivana

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den paní Ivano, moc děkujeme za váš zájem o naše služby a váš dotaz. Ošetření doporučujeme podstupovat do věku klienta cca 65–70 let. Ve věku 58 let bych doporučoval zvolit variantu ošetření HIFU Ultheralift celého obličeje. Je to silnější a modernější technologie. Pokud byste měla další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat zde nebo na emailu plzen@towell.cz. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru