Estetické centrum To well Plzeň

Plzeň 3, Sady 5. května 32

„krasne ciste prostredi, prijemny personal, dobra poloha salonu (lze parkovat hned naproti v parkvacim dome)
vysledek vyditelny po 1 navsteve“
— Martina, Před 25 dny

„krasne ciste prostredi, prijemny personal, dobra poloha salonu (lze parkovat hned naproti v parkvacim dome)
vysledek vyditelny po 1 navsteve“
— Martina, Před 25 dny

Právě teď nabízíme

Ukončené nabídky (8)

O nás

Naše společnost byla založena v roce 2010 s cílem nabídnout kvalitní služby v oblasti kosmetiky, omlazení, wellness, poradenství a procedur formování postavy. Dnes působíme v Čechách i na Moravě.

Naším cílem je zajistit vysoce profesionální služby s osobním přístupem v příjemném a luxusním prostředí, prováděné nejkvalitnějšími odborníky v oboru, a to vše za dostupné ceny. Nabízíme zde širokou škálu služeb z oblasti kosmetiky, omlazení, formování postavy, wellness a relaxace. Díky našim profesionálům se nejen budete cítit a vypadat lépe, ale především vám umožníme si ve shonu všedních dní odpočinout a relaxovat. Z vašich ošetření si odnesete nejen příjemný zážitek, ale také nové informace a doporučení, jak se o sebe lépe starat a pečovat.

Věříme, že se zařadíte mezi stovky stálých a spokojených zákazníků po celé republice, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem dnes již není jen vysoká úroveň služeb a personálu, ale především jejich zlepšování. Proto velmi rádi oceníme jakékoli podněty a připomínky, které povedou ke zvýšení vaší spokojenosti.

Filozofie našeho centra

„Vaše spokojenost je naší povinností“. Veškeré naše služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Věříme, že naše hodnoty jsou tím pravým důvodem, proč se k nám naši klienti stále vracejí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.

Péče o klienta

O vaše maximální pohodlí se postará odborně vyškolený personál (nejen se vzděláním kosmetickým či masérským, ale i zdravotním či magisterským), který vám doporučí nejvhodnější typy procedur, zejména jejich kombinaci k dokonalému efektu a bude se vám věnovat po celou dobu vaší návštěvy. Rozhodli jste se pečovat o své tělesné i duševní zdraví. Konzultace, vedení, pomoc a rady jsou jednou z věcí, kterými vám můžeme pomoci přímo v našem centru. Především klademe důraz na lidsky vstřícný přistup a na odbornou péči personálu o klienty.

Důležité upozornění: Všechny procedúry jsou prováděny pouze osobám starším 18 let.

Zobrazit více
Estetické centrum To well Plzeň
Sady 5. května 32, Plzeň 3, 30100, Naproti parkovišti "Rychtářka" přes silnici. (zobrazit na mapě)

Estetické centrum To well Plzeň

Sady 5. května 32, Plzeň 3, Naproti parkovišti "Rychtářka" přes silnici.

Zobrazit na mapě
Objednávky procedur jsou možné skrze online rezervační systém na www.towell.cz - sekce Rezervace termínu nebo po emailu plzen@towell.cz. Telefon neslouží k objednání.
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Marcela

Krásné prostředí, milá kosmetička

Michaela

První co mě upoutalo, nádherné prostředí a milá slečna/paní na recepci.
Co se týká procedury, nevěděla jsem co očekávat, ale rozhodně jsem neočekávala zázrak. Beru to jako doplněk změny mého životního stylu.
Po první kuře nevidím změnu, ale rozhodně to neberu jako negativum. Zakoupila jsem si celý balíček a k tomu dodržuji vše, co je třeba, takže věřím, že výsledky se během několika týdnů a sezení dostaví.
Paní kosmetička byla moc milá, celou dobu jsme si krásně povídaly a těším se moc na další proceduru.
Rozhodně zavítám i na kosmetiku a masáž 💆

Jediný boj je objednávkový systém pres internet.
Mám balíček, kde jsem chtěla zkloubit kavitaci s lymfodrenazi, což je prakticky v dohledné době díky vysoké obsazenosti nemožné.
Chvíli mi také trvalo než jsem se zorientovala v internetovém objednávácím systému, ale nakonec se podařilo a vzala jsem všechny nejbližší vhodné termíny, co šly, ačkoliv to na sebe nenavazuje.

Jana

Hezké prostředí a příjemný přístup