Estetické centrum To well Plzeň

Plzeň 3, Sady 5. května 32

„kvalitní služby, milá paní kosmetička poradí s daným problémem, možnost objednat se online“ — Renata, Před 5 dny

„kvalitní služby, milá paní kosmetička poradí s daným problémem, možnost objednat se online“ — Renata, Před 5 dny

Právě teď nabízíme

Ukončené nabídky (53)

O nás

Naše společnost byla založena v roce 2010 s cílem nabídnout kvalitní služby v oblasti kosmetiky, omlazení, wellness, poradenství a procedur formování postavy. Dnes působíme v Čechách i na Moravě. Naším cílem je zajistit vysoce profesionální služby s osobním přístupem v příjemném a luxusním prostředí, prováděné nejkvalitnějšími odborníky v oboru, a to vše za dostupné ceny. Nabízíme zde širokou škálu služeb z oblasti kosmetiky, omlazení, formování postavy, wellness a relaxace. Díky našim profesionálům se nejen budete cítit a vypadat lépe, ale především vám umožníme si ve shonu všedních dní odpočinout a relaxovat. Z vašich ošetření si odnesete nejen příjemný zážitek, ale také nové informace a doporučení, jak se o sebe lépe starat a pečovat. Věříme, že se zařadíte mezi stovky stálých a spokojených zákazníků po celé republice, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem dnes již není jen vysoká úroveň služeb a personálu, ale především jejich zlepšování. Proto velmi rádi oceníme jakékoli podněty a připomínky, které povedou ke zvýšení vaší spokojenosti. Filozofie našeho centra „Vaše spokojenost je naší povinností“. Veškeré naše služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Věříme, že naše hodnoty jsou tím pravým důvodem, proč se k nám naši klienti stále vracejí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem. Péče o klienta O vaše maximální pohodlí se postará odborně vyškolený personál (nejen se vzděláním kosmetickým či masérským, ale i zdravotním či magisterským), který vám doporučí nejvhodnější typy procedur, zejména jejich kombinaci k dokonalému efektu a bude se vám věnovat po celou dobu vaší návštěvy. Rozhodli jste se pečovat o své tělesné i duševní zdraví. Konzultace, vedení, pomoc a rady jsou jednou z věcí, kterými vám můžeme pomoci přímo v našem centru. Především klademe důraz na lidsky vstřícný přistup a na odbornou péči personálu o klienty. Důležité upozornění: Všechny procedúry jsou prováděny pouze osobám starším 18 let.

Zobrazit více
Estetické centrum To well Plzeň
Sady 5. května 32, Plzeň 3, 301 00, Naproti parkovišti "Rychtářka" přes silnici. (zobrazit na mapě)

Estetické centrum To well Plzeň

Sady 5. května 32, Plzeň 3, Naproti parkovišti "Rychtářka" přes silnici.

Objednávky procedur jsou možné skrze online rezervační systém na www.towell.cz – sekce Rezervace termínu nebo po emailu plzen@towell.cz. Telefon neslouží k objednání.
Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Nepřijímáme platební karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,7/5 (631 hodnocení)
Renata

kvalitní služby, milá paní kosmetička poradí s daným problémem, možnost objednat se online

musí se objednávat na termín dost dopředu, rezervace jsou dost obsazené

Alexandra

Velmi příjemná masérka, byla jsem s masáží mic spokojená.

Při objednání na další masáž na voucher téměř nulová možnost v následujícím měsíci objednat se v odpoledních hodinách! Měla jsem možnost nejpozději na 13.30 a to pouze 1 den v měsíci, ostatní dny pouze kokem 12.h nejpozději! Pro pracujícího člověka téměř nereálné!

Miroslava

Od dcery jsem dostala jako dárek voucher na hodinovou kosmetickou proceduru. Byla jsem 1.6. 2020 u kosmetičky Petry a byla jsem tak spokojená, že jsem dceři koupila voucher také. Dnes dopoledne byla na kosmetice dcera, také u paní Petry a přišla naprosto nadšená. Takže za nás obě, jen samá chvála :) Mirka+Magda