Často se ptáte:Jak uplatnitDětiPříplatkyStorno podmínky

Šárka Farová

Dobrý den na kolik by vyšel pobyt od 13.3. do 15.3. Pro dva dospělé a dvě děti 6 a 8 let. Díky Farová.

Hotel Lesana

Dobrý den, v tomto termínu by bylo ubytování 2 dospělé osoby 5190 + tur. pop. a 2 děti 2000,– + tur. pop.

Eva Mazuchová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda máte volný termín pro dvě osoby od 19.4–20.4.2019.Děkuji za odpověď.

Hotel Lesana

Dobrý den, ano máme ještě volno.

Monika

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, zda-li jde vířivka rezervovat pouze pro dva, nebo je ve společných prostorách wellness?Děkuji

Hotel Lesana

Dobrý den

vířivka je ve společných prostorách a nelze rezervovat pouze pro dva, toto umožňujeme pouze u sauny

Tomas Veverka

Dobrý den mate volno pro dvě rodiny 8.-10.2.2019 a jaká je cena 2+2deti 2+1dite Dekuji

Hotel Lesana

Dobrý den,

bohužel máme obsazeno

Hotel Lesana

Dobrý den

bohužel máme obsazeno

Hana Kadlecová

Dobrý den. Uvažuji o zakoupení pobytu ve vašem hotelu prostřednictvím Slevomatu. Vybrala jsem balíček s neomezeným vstupem do wellness a spa zony. Pobyt chci věnovat rodičům jako dárek. Chtěla bych se zeptat, zda je možné ještě předem přikoupit poukaz či voucher na vámi nabízené masáže, abych to mohla přidat k dárku- zakoupenému pobytu. Ráda bych jim ještě víc zpříjemnila pobyt a nechci jim dávat peníze, aby si masáž koupili sami. Moc děkuji za odpověď Kadlecová

Hotel Lesana

Dobrý den,

ano můžete předem koupit masáže, ale musíte přímo kontaktovat recepci ohledně termínu a na masáže Vám vystaví fakturu zvlást Kontakt: hotel@lesana.cz

Monika Feixová

Dobrý den chtěla bych si rezervovat termín 13. – 15. 3. 2019, zakoupila jsem u Vás pobyt na slevomatu. Děkuji za odpověď Feixová

Hotel Lesana

Dobrý den v té době je zde ubytovaných 80 studentů, pokud by Vám nevadili, rezervace se může provést

Šárka Farová

Dobrý den máte prosím volný termín 4.6.- 6.6. Pro dva dospělé a jedno dítě 7 let? Díky Farová.

Hotel Lesana

Dobrý den, máme volno, jen bychom poprosili o termín od neděle 2.6 nebo středa 5.6. na 2 dny

Jan Humplik

Dobrý den,

rádi bychom vás navštívili v nabízeném termínu od 27.2. do 1.3.2019. Chceme se zeptat, zda by nebylo náhodou v tomto termínu možné prodloužení o 1 den, a to buď od 26.2. do 1.3.2019 nebo od 27.2. do 2.3.2019? V nabídce sice máte 3 noci, ale nikoliv tento termín.

Děkuji za odpověď, s pozdravem Jan Humplik

Hotel Lesana

Dobrý den, prosím o zaslání na hotel@lesana.cz informaci kolik lidí a znovu termíny, určitě se domluíme

Martina

Prosím jakou cenovou nabídku můžete nabídnout pro 1dosp+2deti (9,12) s polopenzi v termínu mezi 25.2–3.3?

Hotel Lesana

Dobrý večer Martino,

Poprosím o kontaktování na hotel@lesana.cz
Hezký den
S pozdravem Hotel Lesana

Petra

Dobrý den chci se zeptat byla by možnost u vás wellnesu jenom na jednu noc z 26 z pátku na sobotu 27 předem děkuji za odpověď Hořínková

Hotel Lesana

Dobrý večer Petro,

musíte mi upřesnit měsíc.

Děkuji Hotel Lesana

Bečvářová K.

Dobrý den, je možný pobyt i pro 3 osoby? Jak v tomto případě postupovat? Nabídky jsou vždy jen pro 2 osoby. Máme v plánu jet 3 dospělý + 2 děti (1× do 3 let, 1× do 6 let). Děkuji Bečvářová

Hotel Lesana

Dobrý den, ano, určitě je to možné, hradi se 1/2 z ceny voucheru. Poprosím o kontaktování na hotel@lesana.cz Hezký den S pozdravem Hotel Lesana

Kristina Koldinská

dobrý den, ráda bych věděla, zda byste měli volno třeba i na začátku ledna např. od 9.1. buď do konce týdne, nebo na celý týden – od středy do středy. dva dospělí, dvě děti – 6 a 4 roky. kolik by to vyšlo se vstupem do bazénu a polopenzí? děkuji. s pozdravem K. Koldinská

Hotel Lesana

Dobré ráno,

poprosím kontaktovat tento email : hotel@lesana.cz.

Děkujeme Hezký den Hotel Lesana

Petr

Dobrý den, mám dotaz ohledně této nabídky přes slevomat. Když si tu stejnou nabídku (balíček) koupím přímo přes hotel Lesana tak to příjde dokonce levněji. 2 noci /3 dny pro 2 osoby (zima všední dny, ne-pá) za 4.310,– Kč se S / 5.190,–kč s HP Kde je tedy nějaká sleva? Jinak minulý rok jsme v tomto hotelu byli přes slevomat a bylo to super. Moc se nám tam líbilo.

Hotel Lesana

Dobré ráno Petře, pokud si zakoupíte pobyt přes naše stránky, tak cena pro 2 dospělé osoby ses snídaní je 5.160 ,–kč bez wellness a bez večeře. Výhodnějíší balíčky tedy máme na Slevomatu.

Hezký den S pozdravem Hotel Lesana

Hotel Lesana

Dobrý den

když si koupíte pobyt u nás máte 10% slevu, jelikož jste byli u nás již jednou

Anatoliy Sava

Dobry den, mate prosim volny termin mezi 5.01.2019 az 10.10.2019, na 3 a vice dni. Dekuji, Sava

Hotel Lesana

Dobrý den od 6.1 je zatím volný 1×4, 1×6 a 1×3 lůžkový pokoj

Jan

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné voucher uplatnit i o víkendu.

Hotel Lesana

pokud jste si koupil na víkend tak ano

Petra

Dobry den, jake mate volne terminy na vikend kveten, cerven? Dekuji

Hotel Lesana

Dobrý den,

zatím máme všechny víkendy v obou měsících volné

Monika Angelica Hoffmannova

Dobrý den, je možnost psa?

Hotel Lesana

Dobrý den, ano za 200,–Kč/den

Petra

Dobry den,jaka je cena pobytu za 2dospele a 3deti ve veku 2,3 a 5let let

Hotel Lesana

Dobrý den,

musíme vědět, o jaký termín máte zájem . Poprosím dotazy zasílat na hotel@lesana.cz

s pozdravem hotel Lesana

luky soldier

Dobrý den. Máte volný termín od 4.3 do .7.3 2019 pro 2 dospělé a 2 děti a jaká by byla cena? Děkuji

Hotel Lesana

Dobrý den,

volný termín mohu nabídnout 2.-6.3.2019 . Pokud budete mít o rezervaci zájem, poprosím Vás na hotel@lesana.cz Hezký den S pozdravem Hotel Lesana

Anastasiia Lampei

Dobrý den, máte volný termín na dvy dny mezi 22.-26.12.2018? Děkuji.

Hotel Lesana

Dobrý večer,

volné termíny máme pouze do 24.12.2018

Hezký zbytek dne Hotel Lesana

Týna

Dobrý den, bylo by možné si koupit voucher, ale pokoj obsadit pouze jednou osobou?

Hotel Lesana

Dobré ráno,

ano je to možné, ale musí se zakoupit celý voucher pro 2 osoby.

Hezký den S pozdravem Hotel Lesana

Barbora

Dobry den,chci se zeptat jestli máte volný termín 28.12 do 3.12 ?děkuji za odpověď.

Hotel Lesana

Dobrý den,

bohužel tento termín je už vyprodaný. Hotel Lesana

Jarmila Svátková

Dobrý den, mám zájem o pobyt pro 2 osoby na 3 noci v termínu 17.-20.2.2019. Můžete mně poradit, který voucher mám pro tento druh pobytu využít? Děkuji.

Hotel Lesana

Dobrý den,

kontaktujte nás na hotel@lesana.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem voucheru na tento termín. S pozdravem Hotel Lesana

Jiřina Florianová

Dobrý den chtela bych se zeptat jaké máte volné termíny na leden všední dny pro dva páry na 3 dny dvě noci děkuji

Hotel Lesana

Dobrý den, leden uz je hodně plný takže Vám mohu nabídnout pouze termín odm 14.1. – 18.1.19 a nebo 21.1. – 23.1.19 S pozdravem Hotel Lesana

Martin

Dobrý den, jsou volný termíny ještě od 16–21.12.? Dvě noci dvě osoby?

Hotel Lesana

Dobrý večer Martine,

Váš požadovaný termín máme volný. Kontaktujte nás na hotel@lesana.cz radí Vám vytvoříme rezervaci na Váš požadovaný datum. . S pozdravem Hotel Lesana

Kotnauerova

Dobry den, jde mi o pobyt v lednu, 1 noc 12.1. 2 dospely plus 2 deti, jaky voucher lze koupit a na kolik to celé vyjde, kdyz za vikend je příplatek? Děkuji moc

Hotel Lesana

Dobrý den, je možné si zakoupit zimní baliček + príplatek 200,–/osobu za víkend + 500,– / na dítě. Kontaktujte nás na hotel@lesana.cz radí Vám vytvoříme cenovou nabídku. S pozdravem Hotel Lesana

Lucie Lackova

Dobrý den, je možnost priject v terminu 27.12– odjezd 30.12?? Byli by to dve dospělé osoby +4 lety syn. Děkuji za odpověď Lackova

Hotel Lesana

Dobrý den Lucie,

bohužel tento termín máme obsazený. Na tento termín se vouchery nevztahují.

S pozdravem Hotel Lesana

Deborah

Dobrý den,kdy máte volný termín na 2 noci v prosinci?

Hotel Lesana

Dobrý den,

poprosím o kontaktování hotel@lesana.cz, určitě nějaký termín najdeme. S pozdravem Hotel Lesana

Jaja

Dobrý den, máte volno 18.2 – 20.2. pro dvě osoby? Dekuji

Hotel Lesana

Dobrý den,

můžeme nabídnout pouze termín 17.-20.2.2019.

Hezký den

S pozdravem hotel Lesana

Miartušová Monika

Dobrý den, máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 12.-13.12.2018?

Hotel Lesana

Dobrý den,

Váš požadovaný termín máme volný. Poprosím Vás o rezervaci na : hotel@lesana.cz

Děkujeme hezký den

S pozdravem Hotel Lesana

Blanka Krotká

Dobrý den, pobyt ve Vašem hotelu chci dát jako vánoční dárek,je možné,aby si obdarovaný případně doobjednal další noci? Děkuji za odpověd a přeji krásný advent Krotká

Hotel Lesana

Dobrý den,

ano, určitě je to možné.

Hezký den, Hotel Lesana

Hotel Lesana

Dobrý den, pokud bude volno, určitě to možné je. Budeme se těšit

Hotel Lesana

Dobrý den, pokud bude volno, určitě to možné je. Budeme se těšit

Michaela Hvolková

Dobrý den, chci se informovat zda je volný termin od Ledna 18.1.2019 do 20.1.2019 ?

Hotel Lesana

Dobrý den,

v tomto termínu máme ještě posledních pár pokojů.

Dominik

Dobrý den, chci se zeptat zda máte volný termín od 4.3–6.3 (pobyt na 2 noci), a jak si mohu termín zarezervovat? Jelikož u dané nabídky je možný koupit pouze voucher bez termínu. Děkuji za odpověd

Hotel Lesana

Dobrý den,

Váš požadovaný termín máme volný. Poprosím Vás, kontaktovat : hotel@lesana.cz

Děkujeme hezký den

S pozdravem Hotel Lesana

Marek Hammer

Dobrý večer mám dotaz zda je volný termín 3dny/2noci s polopenzí v termínu 21.12.2018–23.12.2018 pro 4 dospělé.Dekuji.

Hotel Lesana

Dobrý den

ano zatím volno je

Petra Zachariasova

Dobry den chtela bych se zeptat u prvni nabidky pisete jen ve všední dny .nedalo by se prijet i o vikendu za nejaky priplatek?pre­dem dekuji

Hotel Lesana

Dobrý den,

Balíčky na jednu noc jdou uplatnit pouze ve všední dny. Příplatek za víkend je 200 Kč / os / den

Hezký den, Hotel Lesana

Ivana Votavová

Dobrý den,chtěla bych tento poukaz darovat k Vánocům,ale zaráží mi termín objednání je pouze 20.3–30.4?Děkuji

Hotel Lesana

Dobrý večer,

voucheru máme více na výběr. Termín do 30.4 máme levnější varianty, od 1.5 jsou dražší varianty.

Hezký večer

s pozdravem Hotel Lesana

Lukáš Hynek

Dobrý den, je možné po zakoupení pobytu upřesnit termín po vánocích? Nebo se může stát, že již budete mít plně obsazeno a voucher mi propadne? Děkuji za odpověď.

Hotel Lesana

Dobrý večer,

ano, určitě můžete. Vždy se nějaký termín najde :)

Hezký večer S pozdravem Hotel Lesana

Karolína Kukliš Tůmová

Dobrý den, sháním ubytování pro dvě rodiny 2+2 v termínu někdy od 26.12. na pár dní, máte volno? Děkuji

Hotel Lesana

Dobrý den, Karolíno,

poprosím Vás, kontaktujte nás na hotel@lesana.cz

Děkujeme Hezký den S pozdravem Hotel Lesana

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, pro co nejpřesnější informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel: hotel@lesana.cz +420 499 523 7­41. Hezký den, Simča :)

Jitka Solomová

Dobrý den, byl by možný termín pobytu 19.-22.2.2019? A na kolik by vyšel pobyt pro 2 dospělé a 5 dětí (5, 9, 11, 14 a 16 let).

Hotel Lesana

Dobrý den,

tento termín je bohužel plně obsazený.

Cena za 4 dospělé a 3 děti se polopenzí v termínu 19–22.2 by vyšla 20370,–

Hotel Lesana

Hybeš Tomáš

Dobrý den,

je možné na pobyt vystavit fakturu která pak bude uhrazena z příspěvku FKSP zaměstnavatelem? Díky za odpověď

Hybeš

Hotel Lesana

Dobrý den,

ano, fakturu lze vystavit na zaměstnavatele. Hotel Lesana

Tereza Bendová

Dobrý den , chtěla jsem se optat zda náhodou nemáte volný termín na tento víkend 17–18.11 , je to narychlo , vím , ale zkusím štěstí , děkuji za odpověď .

Hotel Lesana

Dobrý den,

bohužel tento víkend máme plně obsazený.

S pozdravem hotel Lesana

Oldřiška Danišová

Dobrý den,mám dotaz,zda nemáte volný termín na 3dny-2noci s polopenzí,v ter­mínu od 2.3.2019 –10.3.2019 pro 2 dospělé + 3děti (8,7,3) DĚKUJI ZA ODPOVĚD DANIŠOVÁ

Hotel Lesana

Dobrý den, ano, termín je volný :)

Hotel Lesana

Markétka Křížová

Dobrý den chci se optat na rok 2018 už žádné termíny nemáte ? Už jsme u Vás byli a moc se nám tam líbilo že jsme chtěli přijet na výročí znovu, Děkuji za odpověď.

Hotel Lesana

Dobrý den, prosím napiště mi e-mail na hotel@lesana.cz a domluvíme se na konkrétní termín.

Děkuji Hotel Lesana

Zpět na detail nabídky

Nový dotaz

Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e-mail podpora@slevomat.cz nebo volejte 222 745 354. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e-shopy.